Dienos stovyklos LVJC

Simona Sigariova, Irena Čeilutkė

PASLAPČIŲ SKRYNIA (9–12 m. ), vasaros dienos stovykla, liepos 10–14 d.

Aktyvių veiklų stovykla su begale paslapčių. Kasdien atverdami Paslapčių Skrynios dangtelį, stovyklautojai sužinos, kokie iššūkiai jų laukia šį kartą. Vieną dieną kovosime prieš vandens monstrus, kitą - bandysime išgelbėti pavojuje esančią galaktiką. Vieną dieną mums reikės daugiau ryžto ir drąsos, kitą - gebėjimo dirbti komandoje bei naudotis savo meniniais talentais. Jeigu mėgsti paslaptis, mįsles bei aktyvų laisvalaikį - ši stovykla tikrai Tau!

P A T K P Š S
Žydrūnė Markevičiūtė

KU-KE-TE (7–12 m. ), vasaros dienos stovykla, birželio 5–9 d. (VIETŲ NĖRA)

(VIETŲ NĖRA)
KU – KE – TE. Skamba labai negirdėtai ir paslaptingai?! Kiek bus drąsuolių, kurie per vieną dieną išbandys KUlinariją, KEramiką ir TEatrą ir atras kaip šie užsiėmimai susiję?

P A T K P Š S
Žydrūnė Markevičiūtė

Skani Jaunojo kulinaro vasara (7–12 m.), vasaros kursai, birželis (NĖRA VIETŲ)

Mėgsti gaminti, bet mokslo metais buvai labai užimtas ir neradai galimybių prisijungti prie Jaunojo kulinaro užsiėmimų? O gal planuoji kitais metais rinktis kulinarinius užsiėmimus? Tad susitikime virtuvėje ir išbandykime geriausius receptus niekur neskubėdami ir gerai leisdami laiką. Bus skanu! (NĖRA VIETŲ)

P A T K P Š S

„ĮspūdžiAUK“ (7–10 m.), vasaros dienos stovykla, birželis, liepa (NĖRA VIETŲ)

NĖRA VIETŲ Ar žinai, ką reiškia įspūdžiauti ir kurti? Tai nepaliaujamai ieškoti, atrasti, pažinti, draugauti, patirti, šypsotis, svajoti ir džiaugtis!

P A T K P Š S

„Žaidimų dienos“ (7–11 m. ), vasaros dienos stovykla, birželis, rugpjūtis

Paslapčių kupiname žaidimų pasaulyje išbandysi ir geriau save pažinsi. Tai 5 dienos svajonių išssipildymo link. Susidomėjai?

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė

„Šokio Fėjos“ (6–12 m. ), vasaros dienos stovykla, birželio 5–9 d. (VIETŲ NĖRA)

(VIETŲ NĖRA) Skirta mergaitėms, mėgstančioms muziką, šokį, judesį, smagiai leisti laiką. Šoksime, kursime, žaisime, draugausime ir pramogausime kartu – kiekviena mergaitė iš stovyklos išsineš po naują patyrimą.Leisime dienas šokio ritmu, meno ir grožio apsuptyje!

P A T K P Š S

Spalvota jaunojo dailininko vasara (7–12 m.), vasaros kursai, birželis

Jeigu dailės užsiėmimus įsivaizduojate tik prie molberto, Jūs dar daug ko nežinote ;) Jaunojo dailininko vasara pilna atradimų, kūrybos ir netikėtų pasiekimų. Daug konstruosime, piešime, klijuosime, karpysime, lankstysime. Turėsime puikias sąlygas įgyvendinti savo sugalvotas ar kitų pasiūlytas idėjas, kuriomis papuošime bendras erdves ir visus kviesime į darbų parodas.

P A T K P Š S

VIJURKAS (8–12 m. ), vasaros dienos stovykla, birželis

Stovykla skirta nenustygstantiems vietoje. Tiems, kurie nori išbandyti save įvairiose sporto šakose. Draugausime, varžysimės, liūdna tikrai nebus! VIETŲ NĖRA.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata