Šokiai

Natalija Kovaliova

Baleto studija

Baleto studija – tai draugiškas ir kūrybiškas šokėjų kolektyvas. Jame išmoksite visų baleto pozicijų, taisyklingos laikysenos ir plastiškų judesių. Čia patys kursite ir improvizuosite, statysite ne tik atskirus šokius, bet ir šokių spektaklius! :)

P A T K P Š S
Greta Leitonaitė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Tėkmė“

Šokio kolektyve „Tėkmė“ mokysitės šiuolaikinio šokio – natūralaus ir laisvo kūno judėjimo. Čia pažinsite tiek klasikinio, tiek modernaus šokio pagrindus, improvizuosite, išlaisvinsite savo kūrybiškumą ir artistiškumą! Taip pat visu kartu dalyvausime įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir projektuose.

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė

„Šokio fėja“ solo latino

Solo latino užsiėmime karaliauja spalvingieji Lotynų Amerikos šokiai! Čia išmoksite čia čia čia, rumba, samba, salsa ir bachata šokių pagrindų bei choreografijos, lavinsite laikyseną, kūno plastiką bei ritmo pojūtį. Ir, žinoma, mėgausitės magiška muzika bei šokiu!

P A T K P Š S
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Agnė Rickevičienė, Karolina Auglytė, Viktorija Urbonaitė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“ – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. Čia mokysitės tiek klasikinio, tiek moderniojo šokio. Didžiausią dėmesį skirsime kūrybai, improvizacijoms ir, žinoma, šiuolaikinio šokio technikoms.

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė

Linijiniai šokiai

Linijiniai šokiai – tai greitai įsimenami, nesudėtingi šokiai visiems, kurie nori judėti! Linijinių šokių grožis – žingsnelių sinchronija ir masiškumas, leidžiantis nesunkiai sudominti net ir pasyviausią žiūrovą. :)

P A T K P Š S
Monika Parniauskaitė

Modernaus šokio studija vaikams ir jaunimui

Modernaus šokio studija – tai šokio ir teatro derinys, pažintis su improvizacija ir pačiu savimi. Per kūrybines ir improvizacines užduotis perprasite modernaus šokio stilių, kursite šokio judesius bei junginius. Užsiėmimo pagrindas – šiuolaikinis šokis – suteiks jums 100 % saviraiškos laisvę!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindyhopas

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindyhopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Lukas Burba

Gatvės šokiai „Movement“

Gatvės šokiai „Movement" – tai vieta kurioje svarbiausia šokis, laisvė ir noras tobulėti! Čia atrasite kitokius šokius – mokysitės gatvės šokių žingsnelių ir derinsite juos prie įvairių stilių muzikos. Pamažu improvizuosite ir išmoksite šokti tiek pagal hiphopo, populiariąją, elektroninę ar net klasikinę muziką. :)

P A T K P Š S
Rūta Butkus

Šokio teatras

Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje. Čia mokysitės rasti kūno sąsajas su grindimis, centro ir atramų santykį judant, o raumenų atpalaidavimą derinsite su greičiu ir techniškumu. Bet svarbiausia – šoksite laisvai!

P A T K P Š S
Rasa Sviderskienė

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“ – vieta, kurioje tampama laisvais šokėjais! Pirmiausia, čia išmoksite matyti ir jausti erdvę, daug kursite bei improvizuosite. Bėgant laikui ir užsiėmimams, pažinsite ir pamilsite modernų šokį, judėsite be griežtų ribų ir struktūrų, „galima–negalima“ taisyklių.

P A T K P Š S
Renata Janušonienė, Donatas Kalvaitis, Ligita Didžiulienė, Justina Čyvaitė, Gailė Kvedaravičiūtė, Ramona Butkutė–Lapėnienė, Indrė Žemaitytė, Alma Kernytė

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

P A T K P Š S
Ugnė Jankauskaitė

Hipletas

Hipletas – tikra baleto ir hiphopo dermė! Tai naujas šokių žanras, ypač išpopuliarėjęs Amerikoje, kurį galėsite pažinti šiuose užsiėmimuose! Čia mokysitės dviejų skirtingų – baleto ir hiphopo – šokių vienu metu, lavinsite taisyklingą kūno laikyseną, koordinaciją, lankstumą. Šokių judesius lengvai pinsite su gracija, drąsa, laisve ir artistiškumu.

P A T K P Š S
Dinara Fazilova

Gatvės šokio grupė „Bounce“

Gatvės šokio grupė „Bounce“ – užsiemimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių! :)

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata