Vaidyba

Asta Valiukevičienė, Ieva Giniotytė

Teatro studija „Blukis“

Teatro studija BLUKIS – teatras, kuriame svarbiausia draugystė ir bendrumas. Čia mes nesiekiame konkuruoti – čia teatrinių žaidimų pagalba ieškome ir atrandame save, pažįstame pojūčius, suprantame, kad piktas ir liūdnas nėra tas pats.

P A T K P Š S
Margo Karachanova-Sirusienė

Teatro studija „TeatrAŠ“

„TeatrAŠ“ renkasi tie, ką scena traukia dieną ir naktį, kas nori būti akinamas ryškių šviesų ir suteikti prasmę kiekvienam judesiui bei žodžiui. Nebūtina turėti patirties teatro scenoje, tereikia norėti ją įgyti. :)

P A T K P Š S
Renata Pėželienė

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

P A T K P Š S
Genadij Šiškov

Scenos menas

Scenos menas – vieta, kurioje neblėsta scena, rusų kalba ir teatras. Čia mokysitės vaidybos pagrindų, kartu statysite spektaklius, daug dėmesio skirsite bendravimui bei individualių talentų atskleidimui. Instrumentinis ir vokalinis atlikimas, raiškus skaitymas – tik kelios papildomos sritys, kurias pažinę, imsite lengviau tobulėti.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata