Verslumas ir kūrybiškumas

Lina Gražulienė

Viešasis kalbėjimas

Viešasis kalbėjimas – tai praktinių-kūrybinių užsiėmimų ciklas, skirtas lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžiams. Čia gerinsite savo iškalbą, išmoksite pasitikėti savimi, pažinsite savo kūno kalbą ir, žinoma, įveiksite didžiąją auditorijos baimę.

P A T K P Š S
Piotr Matarevič, Algirdas Viltrakis

Ant savo bangos

Ant savo bangos – tai šiuolaikiška, jaunimo asmeninio tobulėjimo erdvė. Čia žaidimais, psichologiniais testais bei geriausių praktikų pavyzdžiais atsakysite KAS esate, KUO norite būti ir sužinosite, KAIP to pasiekti. Pagausite savo svajonių bangą ir leisitės per gyvenimą Jūsų unikaliu būdu! :)

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Lina Gražulienė

Saviugdos studija paaugliams „Mes“

Saviugdos studija paaugliams „Mes“ – leisitės į tikrojo „Aš“ paieškas. Išmoksite priimti save tokį, koks esate ir praplėsite požiūrį į kitus žmones, įvairias situacijas. Neaiškumą, sumaištį, pasimetimą – pakeisite į žinojimą, kokiu norite būti ir kaip to pasiekti. O atlikdami specialius koučingo pratimus, žaidimus bei užduotis, įgausite daugiau pasitikėjimo savimi, motyvacijos ir pasiryžimo pamažu siekti savo svajonių.

P A T K P Š S
Vilma Aleksienė

Patirtinio mokymo studija "Veikiam!"

Patirtinio mokymo studija „Veikiam!“ – tai vieta, kurioje yra svarbiausias žmogus ir jo asmenybės ugdymas socialinėje aplinkoje. Studijoje diskusijų, refleksijų bei kūrybinių užduočių metu, skatinsite iniciatyvą, atsakomybę, gerinsite bendravimo įgūdžius. Įgysite brendimui svarbią patirtį, kad galėtumėte drąsiai eiti per įvairias gyvenimo sritis. :)

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Kūrybos studija

Kūrybos studija – jauki ir moderni erdvė, kurioje sklando įkvėpimas, persipina siužetinės linijos, gimsta personažai. Tik čia kūrybinis rašymas taps geriausiu jūsų draugu! Kiekvienam studijos nariui skirta kompiuterizuota ir atskira kūrybos vieta. Kiekvienam sudarytos sąlygos studijoje sukurtus tekstus publikuoti solidžiame tinklalapyje. Būrelio veiklą paįvairins išvykos į parodas, filmukų ir filmų scenarijų kūrimas, pažintys su rašytojais, publicistais, scenaristais ir kitais plunksnos meistrais. :)

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata