Havajietiški šokiai

Havajietiški šokiai (hula) – tai ne tik egzotiški šokiai, o kur kas daugiau! Tai kalba, istorija, kuri kaip spektaklis pasakojama šokant kūnu, žvilgsniu, širdies ritmu. Šokti havajietiškus šokius gali visi, kadangi tam nereikia jokio ypatingo fizinio pasirengimo. Čia daug svarbiau išraiškingumas ir noras perteikti idėjas. Užsiėmimuose klausysitės pačios gražiausios muzikos, puošitės pačiais gražiausiais sijonais ir, geriau susipažinę su hula, šoksite kaip tikros deivės. :)

Svarbu! Registracija į būrelį vyksta el. p. draugaukime@lvjc.lt.

Havajietiški šokiai
Kodas: 12-060
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:30 - 16:00 Geltonoji salė Aurelija Martūnienė,
Trečiadienis
Trečiadienis 14:30 - 16:00 Geltonoji salė Aurelija Martūnienė,
Havajietiški šokiai
Kodas: 12-061
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:30 Geltonoji salė Aurelija Martūnienė,
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:30 Geltonoji salė Aurelija Martūnienė,
 • Vadovai
  Aurelija Martūnienė

  Aurelija Martūnienė – ypač spalvinga asmenybė ir hula šokių mokytoja. Aurelija sako, kad šalia studijų ją visada lydėjo menai – muzika, šokiai, dailė, o prieš penkis metus sutikta jos pirmoji hulos mokytoja, atvėrė vartus į šio išskirtinio, nuostabaus, širdį atveriančio šokio pasaulį. Dabar mergina siekia aktyviai dalintis su kitais tuo, kuo gyvena pati.

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su havajietiškų šokių reikšme.

Atliekame kūno plastiškumą, koordinaciją ir išraiškingumą lavinančius pratimus.

Mokomės havajietiškų šokių judesių.

Statome kūrybiškus šokius.

Siuvamės pūstus ir spalvingus sijonus.

Piname gėlių vainikus.

Rengiame stovyklas, koncertuojame, keliaujame ir labai linksmai gyvename. :)

Tai įdomu

Havajietiški šokiai (hula) – tai tūkstantmetę tradiciją puoselėjantys šokiai. Jie pripažinti unikalia ir saugotina pasaulinio kultūrinio paveldo dalimi. Išskirtinis hulos bruožas yra tas, kad tai ne tik šokis, bet ir kalba. Šokdami rankų judesiais, veido išraiška pasakojame istoriją. Šokis atspindi visa, kas supa žmogų: gamtos grožį, gyvenimą ir santykius.

Kokios priemonės reikalingos?

 Timputės, laisvas sijonėlis, marškinėliai trumpom rankovytėm.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindyhopas

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindyhopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata