Patirtinio mokymo studija "Veikiam!"

Patirtinio mokymo studija „Veikiam!“ – tai vieta, kurioje yra svarbiausias žmogus ir jo asmenybės ugdymas besikeičiančioje socialinėje aplinkoje. Studijoje susipažinsite su įvairaus amžiaus jaunimu ir visi kartu diskusijų, refleksijų bei kūrybinių užduočių metu skatinsite iniciatyvą, atsakomybę, toleranciją, gerinsite bendravimo įgūdžius. Įgysite brendimui svarbią patirtį, kad galėtumėte drąsiai eiti per įvairias gyvenimo sritis. :)

SVARBU! Registracija į būrelį vyksta el. paštu draugaukime@lvjc.lt.

Patirtinio mokymo studija "Veikiam!"
Kodas: 13-009
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 218 kab. Vilma Aleksienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 218 kab. Vilma Aleksienė
 • Vadovai
  Vilma Aleksienė

  Vilma Aleksienė – meniškas, nuoširdus, atviros sielos žmogus. Vilma studijavo scenografiją. Yra dirbusi teatro, kino, muzikinių, reklaminių vaizdo klipų bei renginių dailininke. Tuo pačiu metu dirbo ir šiuo metu jau virš 15 metų dirba su jaunimu, kaip neformalaus ugdymo vadovė. Veda mokymus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio jaunimui. Vilma teigia, kad jos tikslas yra padėti jauniems žmonėms būti savimi (paskatinti pasitikėjimą, padėti atrasti stipriąsias puses bei talentus). Taip pat būti visapusiškai kūrybiškiems, ugdytis jausmų raišką bei platų požiūrį. Vadovė neabejoja, kad geriausiai mokomės iš savo asmeninės ir kolektyvinės patirties, jas analizuodami ir vertindami.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su jaunimo neformaliojo ugdymosi reikšme (kūrybos, improvizacijos, saviraiškos, mokymosi, aktyvumo, lyderystės, Kolbo rato, Johari lango suvokimas).

Žaidžiame grupės formavimo žaidimus.

Diskutuojame, atliekame įvairius pratimus bei refleksijas.

Atliekame kūrybines užduotis patalpose ir viešose miesto erdvėse.

Darome pasitikėjimo grupe užduotis.

Sužinome apie projektinės veiklos galimybes ir įvairias jaunimo programas.

Tai įdomu

 • Orientuojamės į grupės darbą, o per jį – į kiekvieno mūsų asmenines emocijas bei unikalius gebėjimus.
 • Užsiėmimo metu, nepriklausomai nuo turimų gebėjimų ir patirties, išbandome norimas meno sritis – teatrą, muziką, šokius, dailę ir dar daugiau!
 • Užsiėmimo programa unikali, t.y. derinama prie kiekvienos sudarytos grupės poreikių. Ypač tuomet, kai jaunimas dalyvauja jau ne pirmą kartą. :)


Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki š/m gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Margo Karachanova

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata