Roko mokykla

Roko mokykloje susitinka visi 4 roko elementai – gitara, bosas, būgnai ir vokalas. Čia, turint noro ir pakankamai ryžto, galėsite įvaldyti juos visus! Susipažinsite su muzikiniu raštu, instrumentais, atliksite patinkančius kūrinius, o jei jų nepakaks – improvizuosite ir kursite savo muziką, dainas. Padarysite, kad jūsų rokas prabiltų... imtų skambėti garsiai ir galingai!

Svarbu: užsiėmimų tvarkaraštis bus derinamas individualiai. Registracija vyksta el. p. draugaukime@lvjc.lt

 • Vadovai
  Lina Vaštakaitė

  Lina Vaštakaitė – gitaristė, džiazo muzikos studijų absolventė, neįsivaizduojanti savo gyvenimo be roko muzikos! Dirbant pedagoge, Lina siekia, kad jos mokiniai visada jaustųsi drąsiai ir suprastų muziką ne tik natomis, bet ir emocijomis.

 • Vadovai
  Augustinas Bėkšta

  Augustinas Bėkšta – būgnininkas, puikiai suvaldantis tiek elektrinę, tiek ir bosinę gitarą. Šiuo metu vaikinas groja mušamaisiais grupėje „Juodvarnis“, daug laiko skiria muzikos įrašymui studijoje. Augustinas sako, kad jo didžiausi džiaugsmai – galimybė dalintis patirtimi, kurti ir dar labiau tobulėti muzikinėje srityje.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su roko muzikos žanru.

Mokomės muzikinio rašto pagrindų.

Atliekame vokalą lavinančius pratimus.

Įvaldome gitarą, bosą, būgnus ir vokalą.

Grojame ir dainuojame patinkančius kūrinius.

Improvizuojame ir kuriame savo muziką, dainas.

Kokios priemonės reikalingos?

Tik sąsiuvinis, tam kad akordai ir ritmas visada surastų tinkamą vietą, o instrumentai jau lauks būrelyje.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Martynas Sučyla

Afrikietiški būgnai

Afrikietiški būgnai – instrumentas tinkantis visiems ir jungiantis visus! Čia pažinsite spalvingą Vakarų Afrikos kultūrą, išmoksite groti tradiciniais Vakarų Afrikos būgnais, atsipalaiduosite ritme ir užburiančioje, mistiškoje afrikiečių muzikoje.

P A T K P Š S
Aušra Norvilaitė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! :) Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.

SVARBU! Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata