Scenos menas

Scenos menas – vieta, kurioje neblėsta scena, rusų kalba ir teatras. Čia mokysitės vaidybos pagrindų, kartu statysite spektaklius, daug dėmesio skirsite bendravimui bei individualių talentų atskleidimui. Instrumentinis ir vokalinis atlikimas, raiškus skaitymas – tik kelios papildomos sritys, kurias pažinę, imsite lengviau tobulėti.

Svarbu! Užsiėmimai vyksta tik rusų kalba. Registracija vyksta el. p. draugaukime@lvjc.lt.

 • Vadovai
  Genadij Šiškov

  Genadij Šiškov – aktorius, dėstytojas, baigęs Maskvos dailės akademinio teatro (MXAT) mokyklą-studiją, išklausęs profesoriaus I. Tarchanovo kursą. Savo karjeroje Genadij yra tekę dirbti Maskvos R. Simonovo ir „GLAS“ teatruose, dalyvauti įvairiose pramoginiuose pasirodymuose, filmuotis kino filmuose ir muzikiniuose vaizdo klipuose. Genadij sako, kad kiekvienas žmogus visuomenei yra neįkainojama vertybė, tik reikia jam suteikti galimybę atsiskleisti.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Mokomės scenos meno.

Improvizuojame ir vaidiname trumpus etiudus.

Diskutuojame ir sprendžiame aktualius klausimus.

Statome spektaklius.

Tai įdomu

 • Scenos menas – meno šaka, kurioje mūsų kūnai ir (arba) balsai naudojami kaip meninės išraiškos formos. Įprastai scenos menas apima teatrą, šokį, muziką ir net šiuolaikinį cirką, performansą.
 • Čia susipažįstame su scenos menu, remiantis K. Stanislavskio „Aktoriaus darbas su savimi“, J. Gratovskio „Darbas su įrankiais“ mokymo sistemomis, M. Čechovo metodu ir kitais.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Asta Valiukevičienė, Ieva Giniotytė

Teatro studija „Blukis“

Teatro studija BLUKIS – teatras, kuriame svarbiausia draugystė ir bendrumas. Čia mes nesiekiame konkuruoti – čia teatrinių žaidimų pagalba ieškome ir atrandame save, pažįstame pojūčius, suprantame, kad piktas ir liūdnas nėra tas pats.

P A T K P Š S
Audrius Laurutis

Improvizacijų ir teatro grupė „Dešimtukas“

Improvizacijų ir teatro grupė „Dešimtukas“ atkeliauja iš rytų kultūros išbaigtumo ir tobulumo simbolio – skaičiaus „dešimt“. Užsiėmimo metu leisitės į spalvingą savęs tobulinimo kelionę. Čia stosite prieš savo baimes ir silpnybes, pažinsite turimus talentus ir gebėjimus, per improvizacijas ir vaidinimus lavinsite kūną bei protą.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata