Šokio teatras

Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje. Čia mokysitės rasti kūno sąsajas su grindimis, centro ir atramų santykį judant, o raumenų atpalaidavimą derinsite su greičiu ir techniškumu. Bet svarbiausia – šoksite laisvai!

Šokio teatras
Kodas: 12-025
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 20:00 - 21:30 Geltonoji salė Rūta Butkus
Trečiadienis
Trečiadienis 20:00 - 21:30 Geltonoji salė Rūta Butkus
 • Vadovai
  Rūta Butkus

  Rūta Butkus – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, šokėja ir choreografė nuo mažų dienų mylinti šokį. Rūta šoko lietuvių liaudies šokius, vėliau ėmėsi šiuolaikinio šokio ir čia pilnai atrado save. Turimą patirtį – ką reiškia šokti laisvai, suprasti ir (at)rasti save – Rūta nori perduoti kitiems, tad nuoširdžiai ir jaukiai lauks jūsų užsiėmime.

  Rūtos darbai

  2014 m. Šokio filmas „B. Triušį besivejant“. Garso ir judesio performansas „MA“2 (Amsterdame, Olandijoje). Dalyvavimas tarptautiniame multimedijos menininkų rezidencijos projekte „Oversweet Experience7“ (rež. F. Pinheiro, Vitenbergas, Vokietija).

  2015 m. Vaidmuo šokio teatro spektaklyje „Stiklo sodai“ (chor. A. Naginevičiūtė). Performansas „6tas pirštas:“. P. I. Čaikovskio opera „Eugenijus Oneginas“. Šiuolaikinio šokio spektaklis „Akloji dėmė“ (chor. V. Jankauskas, Vilniuje).

  2016 m. Spektalis – atvira judesio prezentacija „One more“ (autorė R. Butkus, Vilniuje). Jude Crilly ir Floriso Schönfeldo performansas Veiksmai „Nepažiniam nepažįstamajam“ (CA/UK, NL/US) (Vilniuje/ŠMC).

  http://comma8.lt/

  © Nuotraukos autorė J. Nekrašaitė, performansas MA

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Teisingo apšilimo pratimai.

Modernaus šokio pagrindai.

Raumenų atpalaidavimo, taisyklingo kvėpavimo derinimas su greičiu ir techniškumu.

Kūno ir grindų sąsajos, sąnarių ir šokio centro santykis judant.

Kūno ir proto sąsajos šokyje.

Atskirtų šokio elementų tobulinimas, kombinacijų kūrimas

Tai įdomu

 • Užsiėmime „neužsikrausime“ sceniniais pasirodymais, šoksime sau ir mylėsime šokį taip, kaip mokame.
 • Šių šokių dėka neapkerpės jūsų vidinis pasaulis.

Kokios priemonės reikalingos?

Laisva apranga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki š/m gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindyhopas

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindyhopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata