Žaislų gamybos studija

Žaislų gamybos studijoje mylimiausi personažai virs realybe! Čia iš įvairių medžiagų ir technikų kursite žaislus, darysite kaukes, statysite namelius, svajonių pilis. Konstruosite, karpysite, dažysite, piešite, klijuosite, siūsite, velsite ir savo idėjas paversite pačiais neįtikėčiausiais vaizdiniais. Jais bus smagu ne tik grožėtis, bet ir kartu veikti. :)

Registracija į būrelį vyksta el. p. draugaukime@lvjc.lt.

 • Vadovai
  Agnė Venckutė-Aleksienė

  Agnė Venckutė-Aleksienė kūrybiška fizinių mokslų daktarė. Jau daugiau nei 2 metus su vaikais dalinasi sukaupta patirtimi ir žiniomis. Kartu eksperimentuoja, stebi mokymosi procesą, tuo pačiu tobulina jų ir savo gebėjimus. Agnė sako, kad dirbant su vaikais, jai labiausiai patinka matyti, kaip jie įsisavina žinias, o ypač – stebėti jų didįjį atradimų džiaugsmą. Užsiėmimuose mergina vadovaujasi laisve kūrybai ir pagarba asmeniui. Kiekvienas jos mokinys sužino, ką nors nauja, būna savimi ir nevaržomai kuria.
   

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su įvairiais kūrimo įrankiais ir medžiagomis.

Išbandome skirtingas kūrimo technikas: lipdome, konstruojame, karpome, dažome, piešiame, klijuojame, siuvame, veliame ir kt.

Realizuojame idėjas – kuriame įstabius žaislus. 

Tai įdomu

 • Žaislų kūryba išsiskiria labai plačiu spektru naudojamų technikų, kurios padeda lavinti tokius kūrybinius gebėjimus, kaip erdvinį modelio atvaizdavimą ir konstravimą, technikų derinimą.
 • Tai unikali veikla, kurios metu išbandome daugybę medžiagų, priemonių. Studijoje tampame ir skulptoriais, ir konstruktoriais, ir dizaineriais, dailininkais, siuvėjais ar net kirpėjais!

Kokios priemonės reikalingos?

Visas reikalingas priemones suteikiame mes. :)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas. Komiksų ir iliustracijos vadovė Anna pastebi kiekvieną lankantįjį, suranda jo individualų stilių ir toliau jį tobulina.

P A T K P Š S
Laura Zaleckaitė, Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes ir patys sukursite 2017 metų kalendorių.

Svarbu! III gr. užsiėmimai vyks nuo spalio mėn.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata