Džiaugiamės „Plaukimo ABC“ plaukikų rezultatais!

Gegužės 9 d. LVJC Didžiajame baseine vyko ,,Plaukimo ABC“ testavimai. Jų metu LVJC ugdytiniai, Vilniaus Žvėryno gimnazijos, Vilniaus Žemynos progimnazijos bei Vilniaus Genio mokyklos mokiniai atliko programos A, B, C testus ir taip pasitikrino, ko išmoko per visus metus.

Džiaugiamės ir sveikiname visus plaukikus, o ypač išlaikiusius lygius!

  • Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

A lygis: Povilas Kruša, Titas Bričkus, Karolina Stachovič, Gabrielė Jasonaitė, Erika Sizovaitė, Lukas Jakaitis, Matas Bagdonas, Emilija Kudin, Saulė Abromavičiūtė, Aistis Valančauskas, Alina Malenovskaja (trenerė Žana Skridlienė).

  • Vilniaus Žvėryno gimnazija

B lygis: Dovydas Pšemeneckas, Jūris Kuprys, Emilis Navickas (treneris Dominykas Spudvilas), Arvydas Antulis, Meda Kučaitė, Adas Stankevičius, Ignas Lipas, Ignas Petrauskas (trenerė Rasa Pabrėžaitė).

C lygis: Laurynas Korsakas, Elžbieta Bagdonaitė, Austė Ragelytė, Kasparas Urbonas, Mantas Globys, Lauryna Šemetulskytė, Beatričė Jūrevičiūtė (trenerė Diana Kindurienė), Marija Hyttel (treneris Dominykas Spudvilas), Mia Miceikaitė, Laurynas Varnagiris, Motiejus Gruzdaitis (trenerė Žana Skridlienė), Povilas Voveris (trenerė Rasa Pabrėžaitė).

  • Vilniaus Žemynos progimnazija

A lygis: Marija Žlabytė, Liepa Samajauskaitė, Jokūbas Randes, Artūras Greželis (trenerė Diana Kindurienė).

C lygis: Karigaila Šidlauskas, Laura Dabulytė (trenerė Diana Kindurienė).

  • Vilniaus Genio mokykla

A lygis: Melita Jokubauskaitė, Beatričė Daulenskytė, Livija Narbuntaitė, Austėja Baikauskaitė, Elija Juodikytė, Saulė Malinovskaja, Emilija Raškauskaitė, Viktorija Mudėnaitė, Vilius Šimelis, Dovydas Verbickas (treneriai Irena Čeilutkė ir Dominykas Spudvilas).

B lygis: Mykolas Aleksandravičius, Gytė Jarmalė, Aleksandra Poškutė, Ema Matiliauskaitė, Ieva Mikučionytė, Aistė Rimšelytė, Arnas Dargužas, Vasara Elzė Gruodytė, Marija Besevičiūtė, Julius Marcinkus, Marius Jonas Abišala, Eva Matiliauskaitė, Adomas Aliukonis (treneriai Irena Čeilutkė ir Dominykas Spudvilas), Matas Burinskas, Orestas Labanauskas, Justas Germanavičius, Jokūbas Fominas, Damjanas Selmanovič, Matas Martnonis, Rytis Neverdauskas (treneriai Rita Jonušienė ir Egidijus Tindžiulis).

C lygis: Matas Makarskas, Nojus Mockevičius, Baltrus Alksninis, Matas Matulevičius, Gustė Latvytė, Mila Kliučinskaitė, Kristijonas Norkevičius, Karolis Kraučenka, Angus Regelskis, Nidas Kerys, Danielė Butkutė, Ignas Vasilevičius, Dorotėja Keraitė, Patricija Skupaitė, Motiejus Šamšonas (treneriai Irena Čeilutkė ir Dominykas Spudvilas), Juras Ulinda (treneriai Rita Jonušienė ir Egidijus Tindžiulis).

Daugiau informacijos apie programą: www.lvjc.lt/plaukimo-abc


Paskelbta: Gegužės 17, 2017

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata