Naujienos

Gegužės 1 d. nedirbsime

Pranešame, kad gegužės 1 d. (pirmadienį) nedirbsime. Visi švęsime Tarptautinę darbininkų dieną! :)

STOVYKLOS vaikams ir jaunimui

Kūrybinės, pažintinės ir sportinės, dienos LVJC ir išvažiuojamosios Anykščiuose bei Ignalinos rajone.

Linksma ir edukacinė paroda visai šeimai „Mokslas ant ratukų“

Didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras „AHAA“ atvyksta į Vilnių ir kviečia ​balandžio 26, 27 d. pasimatyti nemokamoje parodoje „Mokslas ant ratukų“​! ​

Metodų mugėje – 100-ai žaidimo panaudojimo pamokose galimybių

Vaikų mokymosi pasiekimai išaugtų keletą kartų, jei pamokose jie daugiau žaistų. Tuo įsitikinę „Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ organizatoriai, gegužės 12–13 d. kviečiantys visus ugdytojus – mokytojus, darželio auklėtojus, būrelių vadovus ir kitus į įspūdingo dydžio renginį.

Kviečiame į naujas veiklas

Pranešame, kad pavasarį pasitinkame atsinaujinę! LVJC startuoja keturios naujos veiklos vaikams, jaunimui bei suaugusiesiems. Primename, kad pirmi užsiėmimai nemokami. :)

IŠJUDINK KITUS kviečia sportuoti ir išjudinti bendruomenes

​Artėjant vasarai, kviečiame visus aktyvius Lietuvos moksleivius dalyvauti konkurse „Išjudink kitus“ – burti komandas, sportuoti ir kartu išjudinti įvairias bendruomenes!

Per Velykas nedirbsime

Pranešame, kad balandžio 16–17 d. nedirbsime. Visi dažysime ir ridensime margučius – švęsime atėjusias Velykas! :)

​Kūno kalbos skaitymas efektyvina bendravimą

Sakoma, kad žmogus žodžiais perteikia vos septynis procentus informacijos, kurią nori pasakyti kitam žmogui, visą kitą mums išduoda balso tonas, gestai ir kūno kalba. Ypač daug informacijos mums siunčia žmogaus kūno kalba, kuri apie mus pasako gerokai daugiau nei kartais patys to norime. Ką daryti, kad Jūsų kūnas atspindėtų Jūsų mintis? O gal kaip tik Jums kartais norisi apgauti pašnekovą ir savo kūnu siųsti tik teigiamus signalus, pvz., sukurti savimi pasitikinčio žmogaus įspūdį?

Kas įgalina jaunimą veikti?

Jaunimas gana pasyviai įsitraukia į politinį ir visuomeninį gyvenimą̨, mažai dalyvauja priimant sprendimus, susijusius su jų problemomis. Jaunimo vaidmuo valstybės ekonomikoje, politikoje, socialinėje srityje vis dar nepakankamas, drąsa, energingumas, idėjos – iki šiol tinkamai neišnaudojami.

Japonijos kultūroje ieškokite grožio netobulume

​Tekančios saulės šalis – būtent tokiais žodžiais pirmiausia daugelis apibūdintų Azijos rytuose įsikūrusią Japoniją. Šalį, žavinčią savo išskirtine gamta, pasiekimais elektronikos srityje, o ypač savita kultūra, kurią pažinti kitos tautybės atstovams nėra taip paprasta.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata