Naujienos

Protų kovas darnaus vystymosi tema laimėjo „Y karta“ ir „Sektantai“

Globalaus jaunimo festivalyje vyko protų kovų darnaus vystymosi temomis finalai. Sveikiname nugalėtojus!

Strateginė švietimo konferencija 2017. EMOCINĖ BRANDA. TIKSLAI IR IŠŠŪKIAI

Pedagogas.lt ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia į Strateginę švietimo konferenciją 2017. EMOCINĖ BRANDA. TIKSLAI IR IŠŠŪKIAI. Šioje konferencijoje pasiūlysime dvi atskiras sesijas Vadovams ir Pedagogams, bet vieną bendrą tikslą.

Gegužės 25-ąją – Tarptautinė dingusių vaikų diena

Gegužės 25-ąją dieną minima Tarptautinė dingusių vaikų diena. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras jungiasi prie Dingusių žmonių šeimų paramos centro iniciatyvos.

​Kodėl verta šokinėti per šokdynę ir kaip tai daryti teisingai?

Specialistų patarimai, kodėl verta šokinėti per šokdynę ir kaip tai daryti teisingai. Norite išbandyti praktiškai? Mielai laukiame gegužės 31-ąją renginyje MANO VASARA SAUGI ;)

Vaikų saugumas – mūsų rankose. Ar jie jaučiasi saugūs?

Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visos institucijos be išimties: šeima, darželis ar mokykla, stovyklos, būreliai, vaikų sveikatą ir gerovę saugančios tarnybos. Kaip padėti vaikams jaustis saugiai?

Danguolės Aukselienės interviu: vaikams niekada neakcentuoju, kad turime laimėti

Tarptautinis pripažinimas vaikų ir jaunimo kolektyvui – retenybė, tik ne 20 metų gyvuojančiai vokalinei studijai KIVI.

Džiaugiamės „Plaukimo ABC“ plaukikų rezultatais!

Gegužės 9 d. LVJC Didžiajame baseine vyko ,,Plaukimo ABC“ testavimai. Jų metu LVJC ugdytiniai, Vilniaus Žvėryno gimnazijos, Vilniaus Žemynos progimnazijos bei Vilniaus Genio mokyklos mokiniai atliko programos A, B, C testus ir taip pasitikrino, ko išmoko per visus metus.

We are HIP HOP – jau šį šeštadienį

Gegužės 20 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo vyks hiphopo šventė „We are Hip-Hop“. Nuo pat ryto čia rinksis jauni žmonės, kuriems hiphopo muzika, šokis ir gyvenimo stilius yra savas.

„Metodų mugėje“ – specialistų patarimai, kaip žaidimų pagalba padėti vaikams pažinti save ir pasaulį

Žaisdami vaikai žymiai lengviau perpranta net ir sudėtingiausius dalykus – visuomenės ar gamtos mokslų dėsnius, savo emocijas. Ši veikla leidžia vaikams pramogauti ir mokytis tuo pačiu metu. Tai įrodyti pasirengę „Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ organizatoriai.

Įsteigtos premijos už naujoves globaliojo švietimo srityje

Partnerių informacija: 2017 m. gegužės 1 d. Europos globaliojo švietimo tinklas pristato premiją už naujoves globaliojo švietimo srityje.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata