Naujienos

Šeštadienį LVJC galimi elektros tiekimo sutrikimai

Rugsėjo 23 d. 9.00–12.30 val. dėl  ESO vykdomų remonto darbų LVJC galimi trumpalaikiai elektros tiekimo sutrikimai.

Pedagogų forume - apie ikimokyklinio ugdymo aktualijas ir perspektyvas

Lapkričio 10 d. LVJC rengiamas ikimokyklinio ugdymo aktualijoms ir perspektyvoms skirtas pedagogų forumas, organizuojamas atliepiant 2017–2019 metų kvalifikacijos tobulinimo prioritetus.

Atviri meniniai užsiėmimai

Šią ir kitą savaitę centre vyks atviri užsiėmimai, norintiems pajudėti ir (ar) pamiklinti pirštukus bei sužinoti daugiau apie dailės atvaizdavimą ant skirtingų paviršių. :)

Savitarnos sistema laikinai sustabdyta

Dėl kilusių techninių nesklandumų savitarnos sistemos veikimas lvjc.lt laikinai sustabdytas.

Rudens lygiadienį tūkstančiai moksleivių dalyvaus žygyje į piliakalnius

Jau šį penktadienį, rugsėjo 22 d. Neries regioniniame parke vyks nacionalinis moksleivių žygis į piliakalnius. Pasirinktą 5 ar 10 kilometrų maršrutą įveikti ketina per 2,3 tūkstančio moksleivių – 72 šalies mokyklų komandos iš visų Lietuvos regionų.

2017 m. Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurso rezultatai

Skelbiame 2017 m. piešinių konkurso, skirto Europos kalbų dienai paminėti, rezultatus.

Lyderystės ir demokratijos Rytų Ukrainos moksleiviai ir mokytojai mokosi Vilniuje

Susipažinti su Lietuvos švietimo sistemoje įvykusiais pokyčiais bei lyderystės įgūdžių ir demokratinių vertybių ugdymo procesais atvyksta moksleiviai ir pedagogai iš švietimo įstaigų, veikiančių neramiausiame Ukrainos regione, Antiteroristinių operacijų ATO zonoje.

Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis 2018

2017–2018 m. m. LVJC lankytojai turės galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu Neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu LVJC ugdymo veikloms iš dalies finansuoti. Krepšelio finansavimas (15 Eur/mėn.) Vilniuje šiemet bus skiriamas tik nuo spalio mėnesio. Kviečiame sužinoti daugiau. :)

Stebėkite savo vaikų plaukimo užsiėmimus baseine

Pranešame, kad rugsėjo 11–30 dienomis vyks atviri plaukimo užsiėmimai LVJC Didžiajame ir Mažajame baseinuose. Kviečiame apsilankyti ir pamatyti, kaip jūsų vaikai mokosi plauti ar tobulina turimus įgūdžius.

Kaip padėti vaikams prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių?

Rugsėjį atvėrus darželių ar mokyklėlių duris vaikų laukia dideli pokyčiai – nauji žmonės, kito veiklos, nežinomos taisyklės. Kaip padėti jiems sėkmingai priimti naujoves ir susitaikyti su netektimis? Ką reikėtų žinoti tėvams ir ko nepamiršti pedagogams?

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata