Naujienos

Geram vaikui užauginti vieno žmogaus neužtenka – reikia viso kaimo

Tikriausiai daugeliui sunku patikėti tuo, kad dalis vaikų Lietuvoje dar gali būti vaikų, kurie niekada gyvenime nėra matę Vilniaus, Baltijos jūros ar lankęsi kino teatre. Tačiau sunkiau besiverčiančių gyvenančių šeimų vaikai turi gerokai mažiau galimybių edukacijai, kultūrai, ar kelionėms.

Rytų Ukrainos mokyklų kelias į pokyčius veda per Vilnių

Siekdami sustiprinti demokratijos procesus savo mokyklose bei geriau pažinti naujausias švietimo kryptis, rugsėjį ir spalį Vilniuje lankėsi apie pusė šimto moksleivių ir tiek pat pedagogų iš septynių neramiausio Pietų Ukrainos regiono – Donecko ir Luhansko sričių mokyklų.

Keramikos konkursas jau laukiantiems pavasario

Kviečiame visus moksleivius nesnausti: molį pradėti minkyti jau dabar ir dalyvauti keramikos konkurse-parodoje „Velykinai ženklai“. :)

Sportas su klase ne tik mokykloje: konkursas pakvietė judėti ir išjudinti kitus viešose erdvėse

Pirmą kartą vykęs nacionalinis konkursas „Išjudink kitus“ rugsėjį sukvietė į finalinį renginį per 300 moksleivių. Konkurse aktyviai dalyvavę moksleiviai, renginyje įsitraukė į veiklas su treneriais, žinomais sportininkais ir sveikino geriausių geriausius – konkurso laimėtojus.

Rudens atostogos plaukimui – ne riba!

Spalio 30 d. – lapkričio 3 d. centre vyks plaukimo tobulinimo kursai 8–15 m. vaikams. Kviečiame sužinoti daugiau. :)

NVŠ krepšelio skyrimas

Dėkojame už jūsų aktyvų registravimasi NVŠ krepšelio skyrimui 2017–2018 mokslo metams! Skatiname sužinoti daugiau apie dabartinę situaciją ir tolimesnę eigą.

Įspūdžiautojai kviečia stovyklauti!

Per rudens atostogas, spalio 30– lapkričio 3 d., LVJC rengiama dienos stovykla „Įspūdžiautojai“, skirta 7–10 m amžiaus vaikams.

Piešinių konkursas išsiilgusiems „Baltos pasakos“

Prasidėjo ikimokyklinukams ir moksleiviams skirtas piešinių konkursas „Balta pasaka“! Kviečiame dalyvauti ir kartu įprasminti artėjančių žiemos švenčių džiaugsmą. :)

Nykštukų kūrybiškumo mokyklėlė

Pranešame, kad spalį centre prasidės „Nykštukų kūrybiškumo mokyklėlės“ užsiėmimai mažiesiems smalsučiams. Kviečiame visus spalio 5 dieną (ketvirtadienį) susitikti atvirame užsiėmime ir įsitikinti, kad kūrybiškumą geriausiai atskleidžia menai! :)

Spalio pradžios seminarų naujienos: nuo STEP tėvystės įgūdžių iki didaktikos pagrindų

Pirmąją spalio savaitę LVJC „Tikruose mOKymuose“ naujų pradžių metas – startuoja net 3 seminarų ciklai: STEP tėvystės įgūdžių grupė, „Laiko valdymas“ mokyklų vadovams bei PPŽK pradedantiems neformaliojo švietimo ar profesinio mokymo pedagogams.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata