Naujienos

Konferencijoje mokslininkai padės mokytojams „prakalbinti“ piliakalnius

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru rugpjūčio 28 d. kviečia visus šalies mokytojus į konferenciją, kurioje istorikai, kiti specialistai patars, kaip piliakalniai gali padėti įkvėpti XXI a. moksleivius siekti žinių bei kaip, pasitelkus istorinius įvykius, ugdyti moksleivių iniciatyvumo, kūrybiškumo bei pažinimo kompetencijas. 

Jaunasis žolininkas: vasarą man patinka leisti laukuose

Žolininkai sako, kad geriausia vaistažoles rinkti dar iki Žolinių šventės. Nenuostabu, kad visiems rinkėjams, o tarp jų ir 14-mečiui Vakariui Vingiliui, dabar – pats darbymetis. Kai Vakario, LVJC „Jaunasis kulinaras“ ilgamečio lankytojo, bendraamžiai pasaulį užkariauti planuoja naujausiomis technologijomis, jis laisvalaikį leidžia kaime Kupiškio rajone, rinkdamas vaistinius augalus!

Piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti 2017

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru skelbia piešinių konkursą „Europos kalbų dienai paminėti“ ir kviečia visus mėgstančius piešti vaikus ir jaunuolius savo darbuose parodyti, kaip jie jaučia, suvokia, vertina Europos kalbų ir kultūrų įvairovę.

Per Žolinę nedirbsime

Pranešame, kad rugpjūčio 15 d. (antradienį) nedirbsime. Visi švęsime Žolinę! :)

Dėmesio! LVJC darbo laikas rugpjūtį

Pranešame, kad rugpjūtį keičiasi įprastas LVJC darbo laikas. Paskutinį vasaros mėnesį, trumpėja Skambučių centro ir Informacinio centro darbo laikas, baseinas – nedirba.

Kaip įžiebti pilietiškumą vietovėse, kur didžiąją dalį gyventojų sudaro ne lietuviai?

Lietuva maža, tačiau kontrastų čia netrūksta. Vos keliasdešimt kilometrų nuo sostinės yra vietovių, kur dažnas neskaito, nekalba, nesupranta lietuviškai, neturi nei noro, nei galimybių sekti Lietuvos naujienų, o dalis vyresniosios kartos, gimusių ne Lietuvoje, jaučiasi, tarsi gyventų čia laikinai ir svajoja kada nors grįžti į gimtąją šalį.

Rugsėjį startuos „Harmony pradedantiesiems“

Jau nuo rugsėjo suaugusiesiems vyks „Harmony pradedantiesiems“ kursai! Juose galėsite treniruotis pagal unikalią programą, sudarytą iš atletinės gimnastikos, aerobikos, jogos, cigun, taiči pratimų, efektyviai mankštinti fizinį ir energetinį kūną! Registracija į kursus jau prasidėjo.

Vasarą – visi į ZUMBĄ!

Džiaugiamės pranešdami, kad nuo liepos LVJC startuos nauja veikla suaugusiesiems! ZUMBA – tai ne šokiai, o kur kas daugiau! Tai nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pagerinti fizinę formą. Kviečiame išbandyti. :)

„Darnios mokyklos“ dainos konkursas jau turi laimėtojus

„Darnios mokyklos“ dainos konkursas jau turi laimėtojus! Jais tapo Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos moksleiviai. O jų daina GAMTA IŠLAISVINS MUS ateityje galbūt taps oficialiu programos „Darni mokykla“ himnu.

Liepos 6 d. nedirbsime

Pranešame, kad liepos 6 d. (ketvirtadienį) nedirbsime. Visi švęsime Valstybės dieną! :)

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata