Naujienos

Birželio 24 d. nedirbsime

Pranešame, kad birželio 24 d. (šeštadienį) nedirbsime. Visi švęsime Jonines! :)

ŠMM pokalbiai su moksleiviais po atviru dangumi

Visą vasarą skvere priešais Švietimo ir mokslo ministeriją – vasariški jaunimo pokalbiai su žinomais žmonėmis! Kviečiami 9-12 klasių moksleiviai ir studentai iš pirmų lūpų išgirsti, kaip jūsų dievaičiams sekėsi mokytis.

Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Š. m. rugsėjo 3 d. Vilniuje,  Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks unikalus projektas ir pirmasis Lietuvoje  – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei.

Prasidės registracija į menines veiklas!

Pranešame, kad nuo 2017 m. birželio 19 d. (pirmadienio) prasidės atvira registracija į 2017–2018 m. sezono menines veiklas vaikams ir jaunimui bei suaugusiesiems.

Konkurse „Transformeris” realizuotos stalo žaidimų idėjos

Įsibėgėjant vasarai, pusę metų vykęs nacionalinis moksleivių konkursas „Transformeris“ parodė savo rezultatus: iš geriausių stalo žaidimų idėjų pagaminti realūs, unikalūs žaidimai ir išdalinti Lietuvos švietimo įstaigoms!

Piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru skelbia piešinių konkursą „Europos kalbų dienai paminėti“ ir kviečia visus mėgstančius piešti vaikus ir jaunuolius savo darbuose parodyti, kaip jie jaučia, suvokia, vertina Europos kalbų ir kultūrų įvairovę.

Prasidės registracija į baseino veiklas vaikams ir jaunimui!

​Pranešame, kad nuo 2017 m. birželio 12 d. (pirmadienio) prasidės atvira registracija į 2017–2018 m. sezono baseino veiklas vaikams ir jaunimui. :)

Kodėl svarbu ugdyti mokinių emocinį intelektą ir kaip tai daryti?

Emocinė ir fizinė žmogaus sveikata neabejotinai susijusios. Neigiamos emocijos dažnai iššaukia fizinius negalavimus, o jausdami skausmą retai kada jaučiamės laimingi.  Vakarų pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas vaiko emocinio intelekto lavinimui.  Kas yra emocinis intelektas ir kodėl svarbu  jį lavinti?

Kelionę po Lietuvą pradėjo gyvenimo įgūdžių stovykla „Voratinklis“

Prasidėjus vasarai, kelionę po Lietuvą pradeda moksleiviams skirta gyvenimo įgūdžių stovykla „Voratiniklis“, suteikianti galimybę džiaugtis atostogomis tiems vaikams, kurie vasarą liko namuose. 

Dėmesio! Plaukimo takų užimtumas

Pranešame, kad birželio mėnesį, dėl LVJC Didžiajame baseine vyksiančių renginių, bus ribojamas kai kurių plaukimo takų prieinamumas.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata