Teatrų festivalis „ŽODŽIAI 2017“

Kovo 26–27 dienomis, LVJC Didžiojoje salėje vyks teatrų festivalis „ŽODŽIAI 2017“! Šiais metais festivalyje daugiau nei 400 moksleivių, 44 teatro trupės iš visos Lietuvos rodys savo sukurtus trumpus etiudus apie susižavėjimą, įtarumą, jaudulį bei kaltę! Stebėti jaunųjų teatralų pasirodymų ir kartu įprasminti Tarptautinę teatro dieną kviečiami visi norintys.

Bilieto kaina – 3 Eur/asm. (dviems dienoms). Bilietus bus galima įsigyti festivalio dieną LVJC Informaciniame centre.

Festivalio programa


Kovo 26 d. (sekmadienis)

  • 09:00–09:45 REGISTRACIJA
  • 10:00–10:15 PRADŽIA
  • 10:15–10:30 Lietuvos vaikų ir jaunimo centro teatro studija „Blukis“ (mažųjų grupė) – etiudas „Ežiuko ir Meškiuko žavesiai“
  • 10:35–10:50 Kauno Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos dramos studija „Vieversėliai“ – etiudas „Asiliuko Mafino nuotykiai“
  • 10:55–11:05 Panevėžio moksleivių namų teatro studija „Paralelė“
  • 11:10–11:25 Zarasų meno mokyklos teatro studija „Stogas“ – etiudas „Jausmų išpardavimas“
  • 11:30–11:35 Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro dramos studija „Teatriukas“ – etiudas „Lobis“
  • 11:40–11:50 Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro dramos studija „Teatriukas“ – etiudas „Elgeta“
  • 11:55–12:00 Šokio teatro laboratorija 45º – etiudas „VIP HIPnozė“
  • 12:05–12:20 Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos teatro grupė „Dešimt su centais“ – etiudas „Lito vaikai“
  • 12:25–12:35 Vilniaus Antakalnio gimnazijos teatro grupė „Ant kalno“ – etiudas „Beatričės kaltė“
  • 12:40–12:50 Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos teatro grupė „Tingo“
  • 12:50–13:30 PERTRAUKA
  • 13:35–13:50 Vilniaus Balsių progimnazijos teatro studija „Savi“ – etiudas „Išgelbėti“
  • 13:55–14:10 Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro vaikų ir jaunimo mėgėjų teatras „Lagaminas“ – etiudas „Marionetės laisvėje“
  • 14:15–14:30 Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos „Tuskulėnų vaikų teatras TVT“ – etiudas „Sigutė“
  • 14:35–14:50 Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos mokyklinio teatro „Škac“ grupė „Burka“ – etiudas iš spektaklio „Atsijunk“
  • 14:55–15:10 Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubo vaidybos studija „Žirmūnai“ – etiudas „Andrius ir jo karvė“
  • 15:15–15:30 Teatro studija „Pijaus palėpė“ – etiudas „Teismas“
  • 15:35–15:50 Lietuvos vaikų ir jaunimo centro teatro studija „BLUKIS“ (vyresniųjų grupė)
  • 15:50–17:00 PERTRAUKA (komisijos vertinimai)
  • 17:00 APDOVANOJIMAI

Kovo 27 d. (pirmadienis)

  • 09:00–09:45 REGISTRACIJA
  • 10:00–10:15 PRADŽIA
  • 10:15–10:30 Daugų Vlado Mirono gimnazijos teatro grupė – etiudas „Vienų batų istorija“
  • 10:35–10:45 Alytaus Putinų gimnazijos teatro grupė – etiudas „Kliudžiau“
  • 10:45–11:00 Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos teatro grupė „Mažieji svajokliai“ – etiudas „Mažylio ir Karlsono išdaigos“
  • 11:05–11:20 Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos klasės teatras – etiudas „Kelias namo“
  • 11:25–11:35 Marijampolės „Smalsučio“ pradinės mokyklos „Smalsučių teatras“ – etiudas „Raudonkepuraitė“
  • 11:40–11:50 Vilniaus darželis-mokykla „Vaivoryštė“ – etiudas „Naujokė“ (rusų kalba)
  • 11:55–12:10 Kauno Kovo 11-osios gimnazijos pradinių klasių teatro būrelis „Aitvaras“ – etiudas „Peštukai ir nykštukai“
  • 12:15–12:30 Vilniaus Maironio progimnazijos teatro studija „Akimirka“ – etiudas „Praeitis dulkėm nevirsta“
  • 12:35–12:50 Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijos teatro grupė „Pelėdžiukas“
  • 12:55–13:00 Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos „Muzikinio teatro studija“ – etiudas „Varlė ir voras“
  • 13:05–13:10 Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos „Muzikinio teatro studija“ – etiudas „Vilkas, lapė ir kiškis“
  • 13:15–13:25 Jungtinė dviejų mokyklų teatro grupė „Panemunės nenuoramos“ – etiudas „Ieškojimai per amžius“
  • 13:30–13:45 Kauno rajono Vilkijos gimnazijos mėgėjų teatras „Vizija“ – etiudas „Alisa“
  • 13:45–14:45 PERTRAUKA
  • 14:50–15:05 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vaidybinių improvizacijų komanda – etiudas „Gulbės“
  • 15:10–15:20 Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijos 5–8 klasių teatro studija – etiudas „Ilgai ir laimingai?“
  • 15:25–15:40 Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos teatro studija „Vėjūnė“ – etiudas „Ką manai?“
  • 15:45–16:00 Pasvalio kultūros centro jaunimo teatras „Drama“ – etiudas „Škac, visados škac…“
  • 16:05–16:20 Kauno J. Jablonskio gimnazijos teatro studija „Title“ – etiudas „Ah, tas susižavėjimas…“
  • 16:25–16:40 Palangos moksleivių klubo dramos grupė „Kuprinė - 2“ – etiudas „Susižavėjimas “
  • 16:45–17:00 Palangos moksleivių klubo dramos studija „Kuprinė“ – Etiudas „Kaltė“
  • 17:05–17:20 Palangos moksleivių klubo dramos grupė „Viena antroji kuprinės“ – etiudas „Jaudulys“
  • 17:25–17:40 Palangos moksleivių klubo dramos grupė „Viena ketvirtoji kuprinės“ – etiudas „Įtarumas “
  • 17:45–18:00 Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos teatro grupė „Rimti“ – etiudas „Lietuvos repas“
  • 18:05–18:20 Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos teatro studija „Antraip“ – etiudas „Kaip išmokti skraidyti“
  • 18:20–19:30 PERTRAUKA (komisijos vertinimai)
  • 19:30 APDOVANOJIMAI

Festivalio rėmėjai



Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata