Šokiai

Alma Kernytė

Linijiniai šokiai

Linijiniai šokiai – tai greitai įsimenami, nesudėtingi šokiai visiems, kurie nori judėti! Linijinių šokių grožis – žingsnelių sinchronija ir masiškumas, leidžiantis nesunkiai sudominti net ir pasyviausią žiūrovą. :)

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė

Latino šokiai su mažyliais

Latino šokiai su mažyliais – tai smagūs užsiėmimai, kuriuose šoksite Lotynų Amerikos šokius, tokius kaip „cha cha“, „salsa“, „bachata“ ir kitus, su savo vaikučiais! Pačius mažiausiuosius – laikydami ant rankų arba nešyklėse, o su vyresniais – judėdami greta. :)

P A T K P Š S
Marijanas Staniulėnas

Marijano Staniulėno šokių studija

Šokių studija, kurios vadovo – Marijano Staniulėno – vardas pasako viską! ;)

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
Rūta Butkus

Šokio teatras

Šokio teatras – vieta, kurioje tiesite jungtis tarp modernaus šokio ir teatro, improvizuosite ir kursite tarpusavyje. Čia mokysitės rasti kūno sąsajas su grindimis, centro ir atramų santykį judant, o raumenų atpalaidavimą derinsite su greičiu ir techniškumu. Bet svarbiausia – šoksite laisvai!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata