Vizualieji menai

Vita Balinskienė

Menų laboratorija Akmenukas

AkMenukas – smagi pažintis su įvairiomis meno sritimis – tapyba, teatru, keramika, dizainu bei grafika. Čia kursite ant skirtingų paviršių – drobės, šilko medžio bei stiklo – lipdysite skulptūras iš molio, vaško ar cemento ir meistrausite dailiausius juvelyrinius dirbinius. Trumpiau tariant– draugausite su AkMenuku :)

P A T K P Š S
Iveta Utakytė

Ištapyta istorija

Ištapyta istorija – tai vieta skirta šeimos portretui! Užsiėmimuose vaikai su mamomis arba tėčiais piešia vieni kitų portretus ir tiesiogiai bando įžvelgti išvaizdos, charakterio, piešimo stiliaus bei spalvų naudojimo panašumus. Pasineria į meną, žaidimus bei tarpusavio ryšio stiprinimo atradimus.

P A T K P Š S
Loreta Mažeikaitė

Dailės darbai neįgaliesiems

Dailės darbai neįgaliesiems – tai ne vien piešimas ant popieriaus. Vieni ugdytiniai piešia, kiti siuvinėja, treti – daro raižinius. Skiriama bendra kūrybinė užduotis, bet kiekvienas pats renkasi, kaip kurs.

P A T K P Š S
Liuda Bulotienė

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovė Liuda Bulotienė dėmesį skiria kiekvienam individualiai: padeda, paaiškina ir padrąsina.

P A T K P Š S
Vita Tracevičienė, Rita Razmienė, Dalia Gentvainytė

Keramika

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko :)

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata