ZUMBA

ZUMBA – tai ne šokiai, o kur kas daugiau! Tai nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pagerinti fizinę formą. Judėdami Lotynų Amerikos ritmais, užsiėmimuose dailinsite kūno linijas, stiprinsite raumenis, išliesite stresą, pasikrausite gerų emocijų ir energijos! Treniruotės bus lyg šventės, po kurių nesinorės liūdėti!

Svarbu: užsiėmimai – tik anglų kalba. Registracija į juos vyksta el. p. Migle.Vaiciuliene@lvjc.lt. Persirengti prieš ir po užsiėmimo galima 105 kabinete. Rugpjūčio 1–15 d. ZUMBOS užsiėmimai nevyks. 

ZUMBA
Kodas: 69-1022

Pirmadienis
Pirmadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
Trečiadienis
Trečiadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
ZUMBA
Kodas: 69-1023
40.00 EUR

Pirmadienis
Pirmadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
Trečiadienis
Trečiadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
ZUMBA
Kodas: 69-1026
40.00 EUR

Antradienis
Antradienis 12:00 - 12:45 Oranžinė salė Patrick Borja
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 12:00 - 12:45 Oranžinė salė Patrick Borja
ZUMBA
Kodas: 69-1025

Pirmadienis
Pirmadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
Trečiadienis
Trečiadienis 19:00 - 19:45 Oranžinė salė Patrick Borja
 • Vadovai
  Patrick Borja

  Patrick Borja – entuziastingas, profesionalus šokėjas ir treneris iš Prancūzijos. Daugiau nei prieš 7 metus atradęs ZUMBA, Patrick neįsivaizduoja savo gyvenimo be šios veiklos. Jei moko – tai tik iš visos širdies, todėl noriai dalinasi ne tik vertinga patirtimi, užsidegimu, bet ir gera nuotaika su savo mokiniais. Patrick sako, kad jį žavi iššūkiai ir skirtingos kultūrinės patirtys. O labausiai – matyti laimingus savo mokinius!

Ka veikiame užsiėmime?

Skambant Lotynų Amerikos muzikai, atliekame greito ir lėto ritmo choreografinius judesius. Dėl jų neapkrauname širdies, nejaučiame didelio nuovargio, tačiau veiksmingai dailiname kūno linijas.

Stipriname kojų, rankų, sėdmenų, pilvo ir nugaros raumenis.

Atrandame judėjimo džiaugsmą.

Pasikrauname gerų emocijų ir energijos.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti apanga ir sportinė avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki š/m gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos

Kūno dizainas

Mūsų centro kūno dizaino treniruotės padės Jums atskleisti savo grožį, jėgą ir pajausti vidinę harmoniją. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

P A T K P Š S

Treniruoklių salė

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata