Grupė - pilna.
Mažųjų tyrėjų ugdymas paremtas patyriminio mokymo/si idėja – supančio pasaulio pažinimu atliekant tam tikrus tyrimus, stebėjimus, bandymus. Seminaro metu bus atliekami realūs bandymai/eksperimentai, kuriuos vėliau galima pritaikyti savo realioje pedagoginėje veikoje.

NVŠ krepšelio parama sausį

Sausį ištiksėjo ne tik 2017-ieji, bet ir NVŠ krepšelio paramos terminas. Skatiname sužinoti daugiau apie dabartinę situaciją ir paramos gavimą sausio–gegužės mėnesiais.

Kaip įveikti matematinius, gimtosios kalbos, emocijų iššūkius žaidžiant ?

Kaip per žaidimus padėti mokyklos dar nelankantiems vaikams įveikti matematinius ir inžinerinius iššūkius, pažinti ir pamėgti gimtąją kalbą, išreikšti savo emocijas? Būtent apie tai bus kalbama vasario praktikumuose, kurie kiekvieną ketvirtadienio vakarą rengiami Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje.

Kaip padėti Z kartos vaikams gerai jaustis mokykloje?

Kokią mokyklą turime šiandien  ir kokios norėtume artimoje ateityje? Ar dabartinė ugdymo sistema padeda suvokti pasaulį, rasti vietą ateities lyderiams besikeičiančioje visuomenėje? Ar ji keičiasi kartu su verslo aplinka?

Valstybės atkūrimo 100–metį paminėkime kartu su Ukrainos moksleiviais

Rytų Ukrainos moksleiviai norėtų pasveikinti Lietuvą artėjančio valstybės atkūrimo šimtmečio proga bei susidraugauti su bendraamžiais Lietuvoje. Vaikai iš penkiolikos mokyklų Donecko ir Luhansko srityse, kurios laikomos neramiausiomis dėl nesibaigiančių karo veiksmų, kviečia bendraamžius Lietuvoje kartu dalyvauti pilietinėje akcijoje „Lietuva kviečia“.

Ilja Laursas: kokių pokyčių iš švietimo reikalauja XXI a ?

Pastaraisiais dešimtmečiais radikaliai pasikeitus ir žmonių kasdieniniam gyvenimui, ir verslui,  švietimas liko nepakitęs. Švietimo įstaigose šiandien, kaip ir prieš 200 metų, vis dar vyrauja didaktiniai mokymo metodai, hierarchiniai santykiai. Kokių pokyčių šiandieniniam švietimui, kad jis atitiktų visuomenės lūkesčius?

Kaip užauginti laimingą vaiką?

Dauguma tėvų nori matyti savo vaikus laimingus. Viliasi, kad jiems pakaks skiriamos meilės ir šilumos. Tikisi, kad mažieji gebės išsikelti tikslus ir jų siekti. Laukia, kada vaikai patirs sėkmę. Kitaip tariant, linki savo vaikams laimės. Ar tėvai gali įtakoti vaikų pasitenkinimą gyvenimu? Ir kaip tai padaryti tinkamai?

„Kiekviena šeima čia gali atrasti save, pagal savo vaikų poreikius jiems parinkti užsiėmimą.“ Liaudies ansamblį „Ugnelė“ lankančių Tomo ir Domo Šeima

Gebėjimų ugdymo programa „Kaleidoskopas“ -

mūsų veiklose, kurios tikslas ugdyti visavertę ir visapusišką asmenybę.

Kuo mes išsiskiriame?

Didžiausi

Esame didžiausia neformaliojo vaikų švietimo įstaiga Lietuvoje.

Švietimo politika

Dalyvaujame formuojant neformaliojo vaikų švietimo politiką ir ją įgyvendinant.

Neformaliojo ugdymo metodai

Mūsų tikslas nėra vien suteikti specifinių, su veikla susijusių žinių, bet ir sudaryti sąlygas vaikams augti ir tobulėti veikiant visuomenėje.

Akredituoti mokymai

Keliame mokytojų kvalifikaciją neformaliajame ugdyme. Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13.

„Žalia“ organizacija

Nuolat investuojame į gamtą tausojančius ir energiją taupančius resursus.

Visa Lietuva

Į LVJC veiklas įtraukiami visos Lietuvos vaikai, jaunimas, tėvai ir mokytojai.

Tarptautinės asociacijos

Aktyviai dalyvaujame tarptautinių asociacijų veikloje, įgyvendinant bendras veiklas vaikų ir jaunimo neformaliojo ugdymo srityje.

DOFE programa

LVJC kuruoja tarptautinę The Duke of Edinburgh’s International Award programą, kuri ugdo jaunus piliečius, galinčius daryti pozityvius pokyčius savo bendruomenėje.

Įvairovė

116 skirtingų ugdomųjų veiklų.

Dalyvių gausa

Visos LVJC veiklos per metus įtraukia daugiau kaip 23 000 dalyvių.

Ilgalaikės programos

Ilgalaikėse neformaliojo švietimo programose dalyvauja daugiau kaip 4500 vaikų ir jaunimo.

Bendradarbiaujame

Daugiau nei 100 šalies ugdymo įstaigų, su kuriomis bendradarbiaujame įgyvendindami įvairias veiklas.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Užpildykite formą nemokamai konsultacijai


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
X

Prenumerata

Prenumerata