Struktūra ir kontaktai

Rugsėjo 1 d. – gegužės 31 d.

LVJC darbo laikas

 

Darbo dienomis

Savaitgaliais

LVJC darbo laikas

6.00–21.00 val.

6.00–21.00 val.

Skambučių centro darbo laikas

8.00–19.00 val.

Nedirbame

Informacinio centro darbo laikas

6.00–21.00 val.

Š 7.15–19.30 val.
S 7.15–20.15 val.

Baseino darbo laikas

6.00–21.45 val.

13.55–18.45 val. (tik ugdomajai veiklai)

Š 7.30–20.15 val.
S 7.30–21.00 val.

 

Kontaktai

Informacinis centras: (8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Indrė Čepėnaitė

l. e. p. Informacinio centro vadovė
(8 5) 205 4688, Indre.Cepenaite@lvjc.lt

Rima Bagočiūnienė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Taura Benekoraitytė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Rita Meliauskienė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Šarūnė Stonienė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Eglė Virbalaitė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Administracija: centras@lvjc.lt

Erika Verbickaitė

administracijos sekretorė
(8 5) 272 2355, centras@lvjc.lt

Valdas Jankauskas

direktorius
(8 5) 272 2355, Valdas.Jankauskas@lvjc.lt

Dalia Navikienė

direktoriaus pavaduotoja projektinei veiklai
(8 5) 275 3170, Dalia.Navikiene@lvjc.lt

Tomas Rakovas

direktoriaus pavaduotojas ugdymui
(8 5) 205 4683, Tomas.Rakovas@lvjc.lt

Pavel Višnevskij

direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams
(8 5) 275 4895, Pavel.Visnevskij@lvjc.lt

Kęstutis Duoba

direktoriaus pavaduotojas finansams
(8 5) 275 3195, Kestutis.Duoba@lvjc.lt

Evelina Mockutė

viešųjų pirkimų specialistė
(8 5) 272 5767, Evelina.Mockute@lvjc.lt

Vilma Višnevskienė

juristė
Vilma.Visnevskiene@lvjc.lt

Rinkodaros skyrius: rinkodara@lvjc.lt

 

Asta Bucevičiūtė

skyriaus vadovė
(8 5) 2725765, Asta.Buceviciute@lvjc.lt

Jūratė Janavičienė

specialistė
(8 5) 205 4705, Jurate.Janaviciene@lvjc.lt

Gerda Pajedaitė

specialistė
(8 5) 205 4682, Gerda.Pajedaite@lvjc.lt

Monika Mištautienė

dizainerė
(8 5) 205 4696, Monika.Mistautiene@lvjc.lt

Finansinės apskaitos skyrius:

Julija Kavaliauskienė

vyr. buhalterio pavaduotoja
(8 5) 205 4692, Julija.Kavaliauskiene@lvjc.lt

Natalija Lialkienė

vyresn. buhalterė
(8 5) 205 4689, Natalija.Lialkienė@lvjc.lt

Olga Badrina

vyresn. buhalterė
(8 5) 205 4691, Olga.Badrina@lvjc.lt

Jūratė Kriaučiūnienė

vyresn. buhalterė
(8 5) 271 5156, Jurate.Kriauciuniene@lvjc.lt

Personalo skyrius:

Gabrielė Juonytė

l. e. p. vadovė
(8 5) 205 4704, Gabriele.Juonyte@lvjc.lt

Toma Baronaitė

personalo skyriaus specialistė
(8 5) 2725621, Toma.Baronaite@lvjc.lt

Neformaliojo švietimo skyrius: mokymai@lvjc.lt

Alma Kernytė

vedėja
(8 5) 205 4700, Alma.Kernyte@lvjc.lt

Birutė Sirutkaitienė

metodininkė
(8 5) 272 3164, Birute.Sirutkaitiene@lvjc.lt

Giedrė Juzėnienė

metodininkė
(8 5) 272 5622, Giedre.Juzeniene@lvjc.lt

Neringa Grigorjeva

metodininkė
(8 5) 205 4690, Neringa.Grigorjeva@lvjc.lt

Renata Dambrauskaitė-Pėželienė

metodininkė
(8 5) 205 4695, Renata.Pezeliene@lvjc.lt

Neformaliojo švietimo projektų skyrius:

Vilma Smaliukienė

vedėja
(8 5) 272 5015, Vilma.Smaliukiene@lvjc.lt

Jolanta Markevičienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 272 5319, Jolanta.Markeviciene@lvjc.lt

Lina Straukė

projektų vadovė
(8 5) 275 5322, Lina.Strauke@lvjc.lt

Renata Norbutaitė

projektų vadovė
(8 5) 272 2355, Renata.Norbutaite@lvjc.lt

Meninio ugdymo skyrius:

Gryta Radzevičiūtė-Maksimovič

l. e. p. vedėja
(8 5) 205 4698, Gryta.Radzeviciute@lvjc.lt

Evelina Petrovskaja

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 2054724, Evelina.Petrovskaja@lvjc.lt

Irena Sadauskienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 205 4699, Irena.Sadauskiene@lvjc.lt

Ieva Giniotytė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 263 6015, Ieva.Giniotyte@lvjc.lt

Sveikatingumo skyrius:

Vaida Mockevičienė

vedėja
(8 5) 272 1682, Vaida.Mockeviciene@lvjc.lt

Miglė Vaičiulienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 272 5748, Migle.Vaiciuliene@lvjc.lt

Marija Markauskaitė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 205 4714, Marija.Markauskaitė@lvjc.lt

Simona Sigariova

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 210 8765, Simona.Sigariova@lvjc.lt

The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE apdovanojimai): apdovanojimai@lvjc.lt

Inga Čėsnaitė

programos vadovė
(8 5) 205 4684, Inga.Cesnaite@lvjc.lt

Karolina Papreckytė

programos administratorė ir Elektroninės platformos konsultantė
(8 5) 205 4712, Karolina.Papreckyte@lvjc.lt

Laura Martusevičienė

programos koordinatorė
8 640 70247, Laura.Martuseviciene@lvjc.lt

Lina Nikitinaitė

programos koordinatorė
8 685 85636, Lina.Nikitinaite@lvjc.lt

Justina Vyšniauskaitė

programos koordinatorė
Justina.Vysniauskaite@lvjc.lt

Lietuvos vaikų jaunimo centro rekvizitai:

  • Įmonės kodas 190996278
  • Adresas Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
  • Tel.: (8 5) 273 3333; (8 5) 272 2355
  • El. p.: info@lvjc.lt, centras@lvjc.lt
  • Tinklalapis http://www.lvjc.lt
  • Bankas AB SEB bankas
  • Atsiskaitomoji sąskaita LT807044060000908033
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata