Struktūra ir kontaktai

Informacinis centras: (8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Jolanta Rimkevičienė

l. e. p. Informacinio centro vadovė
(8 5) 205 4688, Jolanta.Rimkeviciene@lvjc.lt

Rima Bagočiūnienė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Kornelija Ajutytė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Viktorija Valčiukaitė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Monika Gabrytė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Rita Tarulytė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Domantė Norušytė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Danuta Vansovič

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Miglė Aleksandravičienė

Informacinio centro darbuotoja
(8 5) 273 3333, info@lvjc.lt

Administracija: centras@lvjc.lt

Erika Verbickaitė

administracijos sekretorė
(8 5) 272 2355, centras@lvjc.lt

Valdas Jankauskas

direktorius
(8 5) 272 2355, Valdas.Jankauskas@lvjc.lt

Dalia Navikienė

direktoriaus pavaduotoja projektinei veiklai
(8 5) 275 3170, Dalia.Navikiene@lvjc.lt

Pavel Višnevskij

direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams
(8 5) 275 4895, Pavel.Visnevskij@lvjc.lt

Kęstutis Duoba

direktoriaus pavaduotojas finansams
(8 5) 275 3195, Kestutis.Duoba@lvjc.lt

Loreta Latatujeva

viešųjų pirkimų specialistė
(8 5) 272 5767, Loreta.Latatujeva@lvjc.lt

Vilma Višnevskienė

juristė
Vilma.Visnevskiene@lvjc.lt

Rinkodaros skyrius: rinkodara@lvjc.lt

 

Asta Bucevičiūtė

skyriaus vadovė
(8 5) 272 5765, Asta.Buceviciute@lvjc.lt

Jūratė Janavičienė

specialistė
(8 5) 205 4705, Jurate.Janaviciene@lvjc.lt

Gerda Pajedaitė

specialistė
(8 5) 205 4682, Gerda.Pajedaite@lvjc.lt

Monika Mištautienė

dizainerė
(8 5) 205 4696, Monika.Mistautiene@lvjc.lt

Finansinės apskaitos skyrius:

Julija Kavaliauskienė

vyr. buhalterio pavaduotoja
(8 5) 205 4692, Julija.Kavaliauskiene@lvjc.lt

Natalija Lialkienė

vyresn. buhalterė
(8 5) 205 4689, Natalija.Lialkienė@lvjc.lt

Olga Badrina

vyresn. buhalterė
(8 5) 205 4691, Olga.Badrina@lvjc.lt

Jūratė Kriaučiūnienė

vyresn. buhalterė
(8 5) 271 5156, Jurate.Kriauciuniene@lvjc.lt

Personalo skyrius:

Akvilė Skridailaitė

skyriaus vadovė
(8 5) 205 4704, Akvile.Skridailaite@lvjc.lt

Toma Baronaitė

specialistė
(8 5) 2725621, Toma.Baronaite@lvjc.lt

Neformaliojo švietimo mokymų skyrius: mokymai@lvjc.lt

Alma Kernytė

vedėja
(8 5) 205 4700, Alma.Kernyte@lvjc.lt

Giedrė Juzėnienė

metodininkė
(8 5) 272 5622, Giedre.Juzeniene@lvjc.lt

Neringa Grigorjeva

metodininkė
(8 5) 205 4690, Neringa.Grigorjeva@lvjc.lt

Renata Dambrauskaitė-Pėželienė

metodininkė
(8 5) 205 4695, Renata.Pezeliene@lvjc.lt

Neformaliojo švietimo projektų skyrius:

Jolanta Markevičienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 272 5319, Jolanta.Markeviciene@lvjc.lt

Lina Straukė

projektų vadovė
(8 5) 275 5322, Lina.Strauke@lvjc.lt

Lina Blaževičiūtė

projektų vadovė
(8 5) 272 5331, Lina.Blazeviciute@lvjc.lt

Nida Lendraitytė-Šibutovičienė

projektų vadovė
(8 5) 272 5331, Nida.Lendraityte@lvjc.lt

Meninio ugdymo skyrius:

Evelina Petrovskaja

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 2054724, Evelina.Petrovskaja@lvjc.lt

Irena Sadauskienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 205 4699, Irena.Sadauskiene@lvjc.lt

Ieva Giniotytė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 263 6015, Ieva.Giniotyte@lvjc.lt

Margarita Vyskupaitienė

vedėjos pavaduotoja
(8 5) 205 4698, Margarita.Vyskupaitiene@lvjc.lt

Sveikatingumo skyrius:

Vaida Mockevičienė

vedėja
(8 5) 272 1682, Vaida.Mockeviciene@lvjc.lt

Venesa Urbienė

vedėjos pavaduotoja
(8 5) 203 2702, Venesa.Urbiene@lvjc.lt

Miglė Vaičiulienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 272 5748, Migle.Vaiciuliene@lvjc.lt

Margo Karachanianc-Sirusienė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 205 4714, Margo.Sirusiene@lvjc.lt

Eglė Virbalaitė

neformaliojo ugdymo organizatorė
(8 5) 210 8765, (8 5) 203 1320, Egle.Virbalaite@lvjc.lt

The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE apdovanojimai): apdovanojimai@lvjc.lt

Inga Naujalė

programos vadovė
(8 5) 205 4684, Inga.Naujale@lvjc.lt

Rūta Brazlauskaitė

programos administratorė
Ruta.Brazlauskaite@lvjc.lt

Laura Martusevičienė

programos koordinatorė
8 640 70247, Laura.Martuseviciene@lvjc.lt

Justina Vyšniauskaitė

programos koordinatorė
Justina.Vysniauskaite@lvjc.lt

Živilė Sakalauskienė

programos koordinatorė
Zivile.Sakalauskiene@lvjc.lt

Lietuvos vaikų jaunimo centro rekvizitai:

  • Įmonės kodas 190996278
  • Adresas Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
  • Tel.: (8 5) 273 3333; (8 5) 272 2355
  • El. p.: info@lvjc.lt, centras@lvjc.lt
  • Tinklalapis http://www.lvjc.lt
  • Bankas AB SEB bankas
  • Atsiskaitomoji sąskaita LT807044060000908033
X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata