Aktyvios pertraukos prie ekrano

Sportas – viena pagrindinių sveikos gyvensenos sudedamųjų dalių. Judėdami stipriname kūną, geriname mąstymą, nuotaiką ir bendrą savijautą. Be to, įgauname atsparumą stresui ir vidinės energijos veikti. Suprantame, kad karantino laikymasis stipriai apribojo vaikų judėjimo galimybes, todėl kviečiame mokytojus ir 1–5 klasių mokinius pertraukų metu pasimankštinti su mūsų treneriais!

Aktyvias pertraukas pravesime gegužės mėnesio pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, 11.00–11.15 val. nuotoliniu būdu.

Mokiniai galės išbandyti LANKSTUMO MANKŠTĄ su treneriu, daugkartiniu Lietuvos šuolių į vandenį čempionatų prizininku Žilvinu Kukliu; ŠUOLIUKŲ MANKŠTĄ su treneriu, Lietuvos šuolių į vandenį čempionu, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviu Ignu Barkausku; JOGOS MANKŠTĄ su trenere Indre Žutautaite; JUDRUMO MANKŠTĄ su trenere Renata Gaigalaite; KARDIOMANKŠTĄ (INTENSYVIĄ MANKŠTĄ) su plaukimo treneriu Dominyku Spudvilu; LINDIHOPO MANKŠTĄ su šokių trenere Daiva Veliulyte; ŠOKIŲ MANKŠTĄ su trenere, profesionalia šokėja Viktorija Urmonaite-Alekna.

 

Norintiems dalyvauti, pirmiausia reikės iš anksto užsiregistruoti. Mankštos dieną visiems pasiruošti kompiuterį su interneto ryšiu, judesių nevaržančią aprangą ir kilimėlį. Likus 15 minučių iki mankštos pradžios mokytojui į el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą, kuria tereikės pasidalinti su mokiniais. Štai ir viskas – mankšta prasideda!

X
Prenumerata