Šokių festivalis ANT STOGO

pavasario sesija

Šokių festivalis ANT STOGO tęsiasi!

2020 m. gegužės 16 d. susitikime Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilniuje), kaip ir kasmet, parodykite savo geriausius šokius. 

Dalyvių registracija vyksta iki balandžio 20 d. žemiau pateiktoje formoje.

 

ANT STOGO – tai nacionalinis šokėjų festivalis, organizuojamas kiekvieną rudenį ir pavasarį nuo 2004 m. Jame dalyvauja įvairių šokio stilių Lietuvos vaikų šokių kolektyvai. Organizatoriai esame mes, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras! Festivaliu siekiame suteikti galimybę šokėjams pasirodyti didžiojoje scenoje, varžytis ir būti įvertintiems, įgyti pasitikėjimo savimi. 

Festivalio dalyvius vertina įvairių šokio krypčių profesionalių šokėjų bei choreografų komisija.

Daugiau informacijos rasite NUOSTATUOSE.

 

Kilo klausimų? Rašykite! 

Vilma Smaliukienė,

el. p. vilma.smaliukiene@lvjc.lt

 

Mantas Svirskys,

el. p. mantas.svirkstys@gmail.com

 

Ankstesnių metų festivalio vertinimo komisija

 

 

Vidmantė Čepulytė

Šokti pradėjo nuo 6 metų. Buvo modernaus šokio kolektyvo ,,Gelmė‘‘ mokinė. Dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, šoko spektakliuose ir miuzikluose, televiziniuose projektuose. Nuo 2010 m. pradėjo solinę veiklą ir dalyvavo įvairiuose Lietuvos bei Pasaulio IDO šokių čempionatuose, kuriuose laimėjo ne vieną prizinę vietą. Šiuo metu Lietuvos Edukologijos universitete studijuoja šokio edukologijos magistro studijose. Nuo 2014 m. yra Andželikos Cholinos šokio teatro narė, šoka miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Otelas“. Taip pat Kosto Smorigino prodiusuojamoje roko operoje ,,Jūratė ir Kąstytis‘‘. Taip pat moko vaikus šokti „Eglės Špokaitės ir Kristinos Sliesoraitienės baleto mokykloje“ ir laisvalaikio ir pramogų studijoje „7 mūzos“.

 

 

Greta Lukošiūtė

Jauna, energinga, greitai kylanti karjeros laiptais šokėja. Per pastaruosius metus daug keliavusi spėjo užimti ne vieną prizinę vietą įvairiuose konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos laimėjimų bagaže jau yra prizinės vietos Prancūzijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje bei Norvegijoje. Šiai šokėjai taip pat dažnai tenka pasirodyti Lietuvos televiziniuose bei kultūriniuose projektuose. „Auksinis balsas“, „Mano miestas gali“, „Tv3 Tech apdovanojimai“, šių metų „Eurovizija“, tai tik keli televiziniai projektai, kuriuose dalyvavo bei šoko Greta. Mergina yra ne tik šokėja, bet ir šokių mokytoja. Savo patirtimi ji dalijasi šokių studijoje „Roots“. Studijoje, kuri surinko pačius geriausius savo šokių srities specialistus. 
 

 

 

Edgaras Suprunas

Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ vyr. baletmeisteris, ilgametis šio ansamblio šokių grupės artistas. Tautinių šokių ansamblio „Vilniaus Pynimėlis“ vadovas-choreografas. Respublikinių ir regioninių dainų švenčių baletmeisteris. Tarptautinių folkloro festivalių žiuri komisijų narys. Televizinio šokių projekto „Kadagys“ choreografas-statytojas. Šokio seminarų vedėjas, konsultantas.

 

 

Rugilė Dailidaitė

Choreografė, trenerė, studijos RED įkūrėja ir žinoma šokėja, šokanti nuo 1997 m. Rugilė Dailidaitė dalyvavo įvairiuose televiziniuose projektuose, tokiuose kaip „Tu gali šokti“, „Lietuvos Talentai“, „Unicef šou“ ir kt. Taip pat daugelio tarptautinių ir Lietuvos čempionatų dalyvė. Savo šokių kelią pradėjo nuo klasikos, džiazo, moderno šokių tačiau vėliau pradėjo domėtis gatvės šokiais, kurie ir tapo gyvenimo dalimi. Šiuo metu Rugilė daugiausiai laiko skiria hip hop, vogue, dance hall šokių stiliams. 2016 m. Rugilė turėjo nuostabią progą ruošti X FAKTORIAUS dalyvių ORIGINAL COPY pasirodymus bei choreografijas. Taip pat ji yra šokių čempionato STREET ART organizatorė. 

 

 

Kęstutis Vaitiekus

Choreografas, šokio prekių bendrovės „Puantas“ direktorius.

X
Prenumerata