E. būreliai

Natalija Kovaliova, Monika Lučiūnienė

Nuo PLIE iki polkos

Nuo PLIE iki polkos – tai dviejų šokių stilių dermė. Būrelyje mokysitės pagrindinių baleto žingsnelių ir tuo pačiu išbandysite lietuvių liaudies šokius. Čia daug laiko skirsite lankstumo, plastikos ir koordinacijos lavinimui. Stengsitės kiekvieno užsiėmimo metu augti tiesūs, pasitempę bei pasitikintys savimi – kaip profesionalūs šokėjai! 

P A T K P Š S
Giedrė Juzėnienė

Kūrybos šalis

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame nereikia suaugti, kuriame negalioja suaugusiųjų taisyklės ir atsiveria galimybės viską susikurti pačiam. Gyvenimas šiame būrelyje yra būtent toks!

P A T K P Š S
Agnė Trusevičienė, Dovilė Žukauskaitė, Iveta Jurkšienė, Ieva Manarkienė, Laima Žeimienė, Indrė Žutautaitė

Mažieji kūrėjai

Mažieji kūrėjai – tai pamokėlės kiekvienam dienos rytui! Pamokėlėse mažieji kūrėjai leisis į įkvepiančią kelionę po pasaulį, kurs savo kelionės žemėlapį. Šioje kelionėje lydės penki mokytojai, padėsiantys susipažinti su tapyba, gražiausiomis pasakomis, eksperimentais, jogos judesiais, dainelėmis ir šokiais!

P A T K P Š S
Beata Gasiulytė

Kūrybinių įrankių dėžutė

Kūrybinių įrankių dėžutė – ranka pasiekiama! Esi žmogus „prie meno“, nori rasti bendraminčių ir pildyti savo kūrybinių įrankių dėžutę? Nesnausk ir prisijunk prie Adobe XD mokymų.

P A T K P Š S
Anna Pavlova, Dovilė Žukauskaitė, Ieva Manarkienė, Algimantas Žadeikis

STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus!

P A T K P Š S
Gražina Rogelevič

Pilatesas

Pilatesas – tai ištvermės, kūno lankstumo ir raumenų elastingumo treniruotė, susidedanti iš lėto giluminių raumenų mankštinimo jogos elementų pagrindu. Reguliariai mankštinantis, atpalaiduosite stuburą, gerinsite kraujotaką ir raumenų tonusą, išmoksite teisingai judėti.

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindihopo nuotoliniai vakarėliai Harleme

Lindihopo nuotoliniais vakarėliais nusikelsite į praėjusio šimtmečio Harlemą. Jį matysite, girdėsite, kvėpuosite – gyvensite! Kiekvieną susitikimą lydės nuotaikingi pokalbiai su draugais, liaupsės, žaidimai, muzika ir daugybė lindihopo žingsnelių.

P A T K P Š S
Agnė Trusevičienė, Agnė Trusevičienė

Pasiruošk mokyklai

Pasiruošk mokyklai būrelyje nuotaikingai ruošitės mokyklai! Čia žaidimų forma mokysitės skaityti, skaičiuoti, kurti, reflektuoti. Grupelėse ugdysite emocinį intelektą, kritinį mąstymą, socialinius gebėjimus. Be to, mokysitės išradingumo ir kaip tikslingai naudotis informacinėmis technologijomis.

P A T K P Š S
Agnė Trusevičienė, Dovilė Žukauskaitė, Simona Sigariova, Algimantas Žadeikis

Fantastiniai Stepono atradimai Elmerio beieškant

Fantastiniai Stepono atradimai Elmerio beieškant – žinančių ir aktyvių vieta. Būrelyje kartu su su bendraamžiais mokysitės įvairių išgyvenimo įgūdžių. Pavyzdžiui, kaip orientuotis mieste, ką su savimi turėti miške, kaip elgtis paplūdimyje ar patekus į keblias situacijas vandenyje.

P A T K P Š S
X
Prenumerata