Teatras

Margo Karachanianc-Sirusienė

Mėnulio teatro studija

Mėnulio teatro studija – tai jauna ir veržli teatro trupė, nebijanti eksperimentuoti, išbandanti naujas formas ir raiškas, sauganti ir taikanti aktorinio meistriškumo paslaptis, vertinanti kiekvieną žmogų bei jo indėlį į bendrą kūrybinį darbą.

P A T K P Š S
Renata Dambrauskaitė-Pėželienė

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

P A T K P Š S
Artiom Rybakov

Teatro studija „Būk savimi“

Teatro studijoje „Būk savimi“ svarbiausias – tu. Čia lavinsite drąsą būti pačiu savimi, išreikšti save, spontaniškumą. Teatriniais pratimais išmoksite atpažinti savo norus ir poreikius, ir atsispiriant į juos drąsiai kalbėti prieš auditoriją

P A T K P Š S
Robertas Lenartavičius

Vaidybos studija „Veiksmas“

Vaidybos studijoje „Veiksmas“ mokysitės vaidybos pagrindų, pasitelkiant įvairias fizines ir psichologines treniruotes, pratimus ir repeticijas. Žaisite, inscenizuosite, improvizuosite, dirbsime su scenine medžiaga, kuriamais veikėjais.

P A T K P Š S
X
Prenumerata