Teatras

Margo Karachanianc-Sirusienė

Mėnulio teatro studija

Mėnulio teatro studija gimė kartu su spektakliu „Kai sekiau Tave...“, kuris buvo pastatytas „TeatrAš“ aktorių trupės. Tai atvejis, kai naujus vėjus ir pokyčių poreikį atnešė aktorių pasišventimas ir noras dirbti. Dabar esame pasiruošę kurti daugiau nei kada nors! Mėnulio teatre pažinsite aktorinio meistriškumo pagrindus, aktorinius etiudus, improvizuosite, statysite įvairias kompozicijas ir spektaklius.

P A T K P Š S
Renata Pėželienė

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

P A T K P Š S
Mindaugas Valiukas

Jaunimo serialas

Jaunimo serialas – tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokysitės vaidybos ir scenaristikos pagrindų, ir tuo pačiu metu kursite savo serialą. Aktoriais, žinoma, tapsite patys. Darbas prieš ir pačioje filmavimo aikštelėje virte virs... todėl gausite progų išbandyti ir kitas – grimerio, kostiumų dailininko, apšvietėjo, operatoriaus ir net montuotojo profesijas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata