Būreliai vasarą

Renata Kveinytė-Lukoševičė, Jurga Simanavičienė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Aivaras Šalkauskas, Žilvinas Kuklys, Lina Miežienė., Beata Saldukaitienė, Dominykas Kerevičius

Mokymas plaukti vasarą

Mokymasis plaukti mažajame baseine – vieta, kurioje vaikučiai mokosi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

P A T K P Š S
Ignas Barkauskas

Šuoliai į vandenį vasarą

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Renata Kveinytė-Lukoševičė, Lina Miežienė, Jurga Simanavičienė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Žilvinas Kuklys, Lada Urbanovič, Rimantas Puronas, Beata Saldukaitienė, Dominykas Kerevičius

Plaukimas Didžiajame baseine vasarą

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Beata Saldukaitienė

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais vasarą

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

P A T K P Š S
X
Prenumerata