Vasaros dienos stovyklos

Dienos stovykla „Judrios istorijos“ 2020

Žaidimai – mėgstamiausias vaikų užsiėmimas: ypatingų pastangų sudominti šia veikla ar antrąkart kviesti žaisti dažniausiai neprireikia. Šioje stovykloje gyvensime judrių pramogų ritmu – visa esybe pasinersime į gausybę fizinių jėgų ir ištvermės reikalaujančių iššūkių, ieškojimų, eksperimentų.

P A T K P Š S

Dienos stovykla „Kūrėjų istorijos“ 2020

Menas išlaisvins pasaulį. Muzika, tapyba, ritmas, teatras įkvepia ir išlaisvina asmenybę, uždega ir įgalina kurti ne tik meno kūrinius, bet ir naujus būdus spręsti ateinantiems nuolat kintančio pasaulio iššūkiams. Jauniesiems kūrėjams–paTyrėjams pats laikas tai išbandyti.

P A T K P Š S
Dovilė Žukauskaitė

Dienos stovykla Virtualios realybės istorijos: ATEITIES KŪRĖJAI 2020

Gyvensime fantastinius filmus primenančiame išmaniųjų technologijų pasaulyje. Visa galva pasinersime į ryškesnę, spalvingesnę, turtingesnę virtualią realybę – ją tyrinėsime, gilinsimės į jos kūrimo ir veikimo principus.

P A T K P Š S
Dovilė Žukauskaitė

Dienos stovykla „Žaidimų istorijos“ 2020

Žaidimas padeda geriau save pažinti, skatina greitai mąstyti, orientuotis, improvizuoti, savarankiškai ar komandiškai priimti sprendimus. Šioje stovykloje gyvensime žaidimų ritmu – visa esybe pasinersime į gausybę iššūkių, ieškojimų, eksperimentų.

P A T K P Š S
X
Prenumerata