Vasaros veiklos

Algimantas Žadeikis

Animacija (vasara)

Animacija – tai animacinių filmų studija, kurioje išbandysite savo kūrybines jėgas. Čia turėsite unikalią galimybę sukurti savo autorinį filmuką nuo pat pradžių iki pabaigos!

P A T K P Š S
Egidijus Tindžiulis, Lada Urbanovič, Diana Kindurienė, Simona Sigariova, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Nijolė Gaidulytė, Rasa Pabrėžaitė, Žana Skridlienė, Natalija Zareckaja, Eglė Kunickaitė, Aivaras Šalkauskas, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Lina Miežienė

Plaukimas Didžiajame baseine (vasara)

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Algimantas Žadeikis

Komiksai ir iliustracija (vasara)

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas. Komiksų ir iliustracijos vadovas Algimantas pastebi kiekvieną lankantįjį, suranda jo individualų stilių ir toliau jį tobulina.

P A T K P Š S
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo (vasara)

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Kostas Stončius

Gitaros studija (vasara)

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
Vita Tracevičienė, Rita Razmienė, Dalia Gentvainytė

Keramika (vasara)

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko :)

P A T K P Š S
Algirdas Bandza

Šachmatai (vasara)

Šachmatai – tai menas, mokslas ir sportas! Čia pažinsite šachmatų istoriją, išmoksite įvairių žaidimo šachmatais taktikų ir kombinacijų. Taip pat įgusite koncentruoti dėmesį, logiškai mąstyti bei prognozuoti veiksmus. Kitaip tariant, mankštinsite protą, ne vien raumenukus!

P A T K P Š S
Jurga Simanavičienė, Kęstutis Autukas, Liucija Balsienė

Šuoliai į vandenį (vasara)

Šuoliai į vandenį – viena įdomiausių ir grakščiausių sporto šakų pasaulyje, ugdanti drąsą, pasitikėjimą savimi, gerinanti bendrą fizinę formą. Užsiėmimų baseine metu mokysitės taisyklingai ir saugiai šokti į vandenį nuo skirtingų aukščių. O tam, kad tai padarytumėte plastiškai ir tiksliai, dalį užsiėmimų skirsite treniravimuisi salėje.

P A T K P Š S
Simona Sigariova, Žana Skridlienė

Kaip išmokyti vaiką plaukti? (kursai tėvams ir vaikams)

Tėvystė – nuostabus metas, kurį svarbu leisti ne tik su kibirkštėlėmis akyse, bet ir atsakingai. Birželį vyks kursai tėveliams, kurie norėtų patys, su trenerio pagalba išmokyti vaikus plaukti.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin

Užsiėmimai treniruoklių salėje (jaunimui) (vasara)

Užsiėmimai treniruoklių salėje – kūno lavinimas ir formavimas, nesukeliantys nuobodulio. Raumenis čia tvirtinsite su įvairiais treniruokliais bei svarmenimis, išmoksite taisyklingos laikysenos bei kvėpavimo. Kiekvienas norintis gaus individualią, trenerio sudarytą programą. Be to, treniruočių metu galėsite drąsiai klausti trenerio, kaip taisyklingai atlikti vieną ar kitą pratimą.

P A T K P Š S
Egidijus Tindžiulis, Lada Urbanovič, Diana Kindurienė, Simona Sigariova, Nijolė Gaidulytė, Žana Skridlienė, Rasa Pabrėžaitė, Natalija Zareckaja, Eglė Kunickaitė, Aivaras Šalkauskas, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Miglė Banytė, Lina Miežienė

Mokymas plaukti (vasara)

Mokymasis plaukti mažajame baseine – vieta, kurioje vaikučiai mokosi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata