Verslumas ir kūrybiškumas

Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
Ieva Manarkienė, Dovilė Žukauskaitė, Algimantas Žadeikis

STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus!

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Mantas Jakevičius

Internetiniai projektai

Su Internetiniais projektais – jausitės tikru internautu! Pasitelkę skaitmeninę erdvę, planuosite ir įgyvendinsite įvairius projektus. Tokiu būdu išmoksite kurti tinklaraštį, internetinę parduotuvę ar kitokio pobūdžio svetainę.

P A T K P Š S
Roman Drokov

Technologinis verslumas

Technologinis verslumas – tai laisvė veikti, rinktis, eksperimentuoti ir atrasti savo pomėgį. Būrelyje žaidybine forma sužinosite apie virtualią realybę, dirbtinį intelektą, programėlių kūrimą bei influencerių, tinklaraštininkų ir kitų šiuolaikinių profesijų kasdienybę. Užsiėmimai padės ne tik pasikaustyti kasdieniniame gyvenime, bet ir atrasti naudingą pomėgį / duoti startą karjeros pradžiai.

P A T K P Š S
X
Prenumerata