Verslumas ir kūrybiškumas

Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Kūrybos studija

Kūrybos studija – jauki ir moderni erdvė, kurioje sklando įkvėpimas, persipina siužetinės linijos, gimsta personažai. Tik čia kūrybinis rašymas taps geriausiu jūsų draugu! Kiekvienam studijos nariui skirta kompiuterizuota ir atskira kūrybos vieta. Kiekvienam sudarytos sąlygos studijoje sukurtus tekstus publikuoti solidžiame tinklalapyje. Būrelio veiklą paįvairins išvykos į parodas, filmukų ir filmų scenarijų kūrimas, pažintys su rašytojais, publicistais, scenaristais ir kitais plunksnos meistrais. :)

P A T K P Š S
Margo Karachanianc-Sirusienė

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Prenumerata