Verslumas ir kūrybiškumas

Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
Mindaugass Verbyla

Tapk IT specialistu

Tapk IT specialistu – tai ko reikia pradedantiesiems ir kiek pažengusiems programuotojams, dizaineriams, technikams! Užsiėmimuose susipažinsite su kartais, rodos, neįveikiamomis sistemomis bei programomis. Individualiai ir grupelėse programuosite, kursite tinklalapius, žaidimus, animaciją ir dar daugiau. Išmoksite kaip lengvai ir greitai rasti visą reikalingą informaciją internete, ir būti tikrais technologijų specialistais. :)

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Kūrybos studija

Kūrybos studija – jauki ir moderni erdvė, kurioje sklando įkvėpimas, persipina siužetinės linijos, gimsta personažai. Tik čia kūrybinis rašymas taps geriausiu jūsų draugu! Kiekvienam studijos nariui skirta kompiuterizuota ir atskira kūrybos vieta. Kiekvienam sudarytos sąlygos studijoje sukurtus tekstus publikuoti solidžiame tinklalapyje. Būrelio veiklą paįvairins išvykos į parodas, filmukų ir filmų scenarijų kūrimas, pažintys su rašytojais, publicistais, scenaristais ir kitais plunksnos meistrais. :)

P A T K P Š S
Dovilė Žukauskaitė

STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus!

P A T K P Š S
Margo Karachanianc-sirusienė

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata