Aikido

Aikido – tai unikalus kovos menas, kurio šaknys slypi senovės japonų samurajų filosofijoje ir fiziniame pasirengime. Užsiėmimuose aikido taps visapusišku savęs tobulinimo įrankiu. Čia įgausite psichologinį atsparumą stresui, pagerinsite fizinę būklę bei sveikatą. Praktiškai išmoksite, kaip fiziškai ir psichologiškai apsaugoti save ekstremalioje situacijoje, įgyti pasitikėjimo savo jėgomis.

Aikido
Kodas: 14-953
35.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 17:20 - 18:50 Andrius Damijonaitis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:20 - 18:50 Andrius Damijonaitis
Aikido
Kodas: 14-954
35.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 19:00 - 20:30 Andrius Damijonaitis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 19:00 - 20:30 Andrius Damijonaitis
 • Vadovai
  Andrius Damijonaitis

  darbštus, mylintis žmones, o ypač vaikus bei savo mokytojo darbą žmogus. Andrius per savo profesinį kelią ėjo ir eina tvirtai, ir kryptingai, o to rezultatas – Tarptautinės Aikido Asociacijos „Tenshin“ įkūrimas ir tapimas vyriausiuoju instruktoriumi. Vadovas sako, kad jo darbas – jo laisvalaikis, kasdieninė motyvacija tobulėti ir dalintis patirtimi su kitais. :)

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Atliekame ritualus, meditacijas, kvėpavimo technikas bei jogos pratimus.

Atliekame įvairius testus kūno bei proto koordinacijai.

Darome fizinius – plastiškumą, vikrumą, ištvermę bei stiprybę lavinančius pratimus.

Praktiškai mokomės įvairias kovinės savigynos technikas ir kovinius veiksmus su tradiciniais japonų ginklais (kardais, peiliais, lazdomis).

Svarbu! Užsiėmimuose yra naudojami netikri, mediniai ginklai ir tik geriau susipažinus su Aikido kovos menu. 6–8 metų amžiaus vaikų grupėje koviniai veiksmai su ginklais nėra taikomi.

Tai įdomu

 • Aikido – tai nekonkurencingas kovos menas, kuris nepritaria žmogaus agresijai ir dvikovos instinktams, o skatina juos nukreipti į harmoniją ir santarvę.
 • Viena iš aikido užduočių – ekstremaliose situacijose susilieti su puolančiojo judesiu ir jį pratęsti, nukreipiant energiją kitur.
 • Tradiciškai japonų kovos menuose dalyvaujantys asmenys yra skirstomi ne pagal pasiruošimo lygį, o pagal amžių. Tuo tikslu užsiėmimuose yra taikomi skirtingi mokymo metodai, kurie leidžia sukurti ir palaikyti abipusės paramos atmosferą, o ypač treniruojantis porose. :)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X
Prenumerata