Anglų kalba mažiesiems

Anglų kalbos mažiesiems būrelyje mokysitės naujos kalbos pagrindų pagal naujausias Oksfordo universiteto „Show and Tell“ mokomąsias priemones. Tad pamokėlės bus kupinos interaktyvių žaidimų ir teigiamų emocijų, taip pat savitarpio supratimo, ir saugumo jausmo. Dėl ko nebijosite klysti, o suklydę – visada rasite išeitį ir tokiu būdu lavinsite savo iškalbą. :)

 

Anglų kalba mažiesiems
Kodas: 11-010
20.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Penktadienis
Penktadienis 16:00 - 17:00 312 kab. Julius Ivanauskas
 • Vadovai
  Julius Ivanauskas

  edukologas ir pedagogas, neformaliojo švietimo vadovas. Julius keistas, bet nebaisus, energingas, bet ramus, juokingas, bet protingas, stiprus, bet ir šiek tiek baikštus. :)

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pasisveikinimas 

Apšilimas 

Aktualijų aptarimas 

Istorijų klausymas 

Dainavimas

Rimavimas 

Mokomieji žaidimai 

Atsisveikinimas

Tai įdomu

 • Kiekvieną mėnesį gvildenama nauja ir aktuali tema. 
 • Vyrauja praktikoje lengvai pritaikomi monologai ir dialogai.
 • Stengiamasi kiek įmanoma daugiau žaisti, nes tai – vienas geriausių būdų mokytis!
 • Mažieji skatinami angliškus mokomuosius žaidimus žaisti ir namuose su tėvais.
 • Stengiamasi, kad mažieji patirtų kiek įmanoma daugiau laimėjimų, siekiant sukurti teigiamą anglų kalbos mokymosi patirį. 
 • Veiklos pamokėlės metu dažnai kinta, t. y. jos suderintos su mažųjų demesio koncentracijos ypatumais.
 • Mokymas paremtas asociacijomis. Nauji angliški žodžiai asocijuojami su veiksmais, garsais ar objektais, pavyzdžiui, dainuojama daina apie veido prausimąsi ir imituojami veiksmai.
 • Mokymasis vyksta spiralės principu, t. y. nuo jau turimų žinių pereinama prie naujesių.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Birutė Pernaravičiūtė.

Anglų kalba

Anglų kalbos užsiėmime daug dirbsite ir kursite patys, atsilaisvinę nuo vadovėlinių rėmų. Per smagius bei naudingus projektus ir užduotis pažinsite angliškai kalbančių tautų kultūrą, patys mokysitės kalbėti, skaityti bei rašyti anglų kalba. Be to, ugdysitės motyvaciją mokytis užsienio kalbos, kuri labai svarbi, nenorint sustoti pusiaukelėje.

P A T K P Š S
Rokas Šaltenis

Šnekamoji anglų kalba

Šnekamosios anglų kalbos užsiėmimų tikslas – išmokti laisvai bendrauti užsienio kalba praktiškai. Čia susirinksite ne kaupti žinias, o jas išmėginti, įdarbinti, suteikti joms prasmę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata