Anglų kalba

Anglų kalbos užsiėmime daug dirbsite ir kursite patys, atsilaisvinę nuo vadovėlinių rėmų. Per smagius bei naudingus projektus ir užduotis pažinsite angliškai kalbančių tautų kultūrą, patys mokysitės kalbėti, skaityti bei rašyti anglų kalba. Be to, ugdysitės motyvaciją mokytis užsienio kalbos, kuri labai svarbi, nenorint sustoti pusiaukelėje.

Anglų kalba
Kodas: 11-005
32.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:50 - 17:20 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
Anglų kalba
Kodas: 11-014
32.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
Anglų kalba
Kodas: 11-016
32.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:00 - 17:30 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
Anglų kalba
Kodas: 11-019
32.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 15:50 - 17:20 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
Anglų kalba
Kodas: 11-020
32.00 EUR / mėn.

Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 215 kab. Birutė Pernaravičiūtė.
 • Vadovai
  Birutė Pernaravičiūtė.

  Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos (LAKMA) ir PESIG (Primary English Special Interest Group) narė, Lietuvos mokslų akademijos ir Vilniaus universiteto doktorantūros studijų absolventė. Daugiau kaip 15 metų Birutė dirba su 5–12 metų vaikais ir labai noriai moko juos svarbiosios anglų kalbos!

 • Vadovai
  Indrė Žutautaitė

  jausmingas, meniškos sielos žmogus. Indrės gyvenime joga atsirado natūraliai ir nors yra sertifikuota trenerė, nesustoja mokytis, praktikuoti ir ja dalintis. Mergina turi daugybę idėjų ir yra darytoja. Savo darbais siekia, kad ją supantys žmonės jautųsi gerai.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su angliškai kalbančiomis šalimis, jų kultūra.

Mokymasis kalbėti, skaityti bei rašyti anglų kalba.

Kūrybiniai žaidimai ir projektiniai darbai, skirti anglų kalbai įsisavinti.

Tai įdomu

 • Birutės nuomone – svarbu išmokti kalbą, o ne tinkamoje vietoje angliškame sakinyje padėti kablelį.
 • Kalbos mokymosi spragas geriausiai užpildys įdomus ir savarankiškas mokymasis – ne vadovėlio atkartojimas.
 • Su kiekvienu ugdytiniu dirbama individualiai, nustatomas jo lygis ir pagal tai formuojamos besimokančiųjų grupės.
 • Atsipalaiduokite ir nebijokite suklysti – už klaidas nebarama, jos taisomos kartu.

Kokios priemonės reikalingos?

Sąsiuvinis, rašiklis, segtuvas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
X
Prenumerata