Animacija

Animacija – tai animacinių filmų studija, kurioje išbandysite savo kūrybines jėgas. Čia turėsite unikalią galimybę sukurti savo autorinį filmuką nuo pat pradžių iki pabaigos!

Pradedant nuo paprasčiausios animacijos iš objektų, raidžių, iš karto kursite trumpus animacinius filmukus. Žingsnis po žingsnio, pasitelkiant vaizdo kamerą, mokysitės išjudinti vaizdus ir pereiti prie sudėtingesnių kompiuterinių programų.

Animacija
Kodas: 08-015
23.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 18:10 - 19:40 319 kab. Algimantas Žadeikis
Animacija
Kodas: 08-017
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 18:00 319 kab. Algimantas Žadeikis
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 18:00 319 kab. Algimantas Žadeikis
Animacija
Kodas: 08-050
23.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 319 kab. Algimantas Žadeikis
 • Vadovai
  Algimantas Žadeikis

  neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su animacijos istorija.

Sužinome apie animacinio filmo idėjas, scenarijus, dizainus, aplinkos ir personažų eskizus, kadruotę (komiksų piešimą).

Susipažįstame su animacijos pagrindais (mechaninio judesio piešimas, biomechaninio judesio sukūrimas, veikėjų atgaivinimas, charakterių kūrimas, aplinkos atmosferos sukūrimas).

Sužinome apie animacijos kūrimo technologijas (pieštinės animacijos, plokščių marionečių, lėlinės animacijos, smėlio animacijos, tapybinės animacijos kūrimo būdai).

Kuriame animacinius filmukus.

Tai įdomu

 • Animacija apjungia daug meno sričių, daug vaizdavimo technikų nuo plastinės iki kompiuterinės animacijos. Tai idėjų, tikslų generavimas, scenarijaus kūrimas, darbas su vaizdu, garsu, apšvietimu.
 • Studijoje pirmiausia dirbame savarankiškai, o po to apjungiame bendras jėgas ir imamės didesnių, bendrų projektų įgyvendinimo.

Kokios priemonės reikalingos?

 • Automatiniai pieštukai su įdedamomis grafitinėmis šerdelėmis (mikrografai): 0,9 mm ir 0,5 mm storio.
 • Spalvotų pieštukų ir flomasterių rinkinys. 
 • Juodi, skirtingo storio markeriai. 
 • Trintukas ir drožtukas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata