Animacijos ir iliustracijos studija „Pieštuko nuotaika“

Animacijos ir iliustracijos studijoje „Pieštuko nuotaika“ – svarbiausia pieštukas rankoje, idėja ir judesys! Čia tapsite animatoriumi – žmogumi, kuris mėgsta išjudinti nupieštus veikėjus ir objektus, suteikti jiems gyvybę, prasmę, savitą charakterį, ir dar daugiau. Kartais animatoriai net juokauja, kad norėtų, jog žiūrovai nemirksėtų... kadangi keliose sekundėse gali būti parodyta labai daug sugalvotų ir meistriškai realizuotų vaizdo sprendimų. Tad jei mėgstate stebėti detales realiame gyvenime ir jas kūrybiškai pavaizduoti piešinyje, pasižymite humoro ir dramatiškumo jausmu, neabejokite – turite pačias geriausias galimybes kurti judančias istorijas!

Animacijos ir iliustracijos studija „Pieštuko nuotaika“
Kodas: 08-060
28.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 14:50 - 16:20 Anna Pavlova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:50 - 16:20 Anna Pavlova
 • Vadovai
  Anna Pavlova

  jaunosios kartos menininkė, Vilniaus dailės akademijos absolventė, grafikė, iliustratorė ir komiksų autorė. Annos darbai įprasmina reklamas, albumų viršelius, kabo parodose, sutinkami gatvėse. Anna taip pat organizuoja atviras komiksų dirbtuves, taip skleisdama šio žanro žinomumą ir didindama susidomėjimą. Menininkės darbų pavyzdžiai: www.pencilmood.com

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Animacijos stilių įvairovė (tradicinė, sustabdyto kadro, lėlių, kompiuterinė, judesio dizaino, gifo, kinematografijos).

Komercinė ir autorinė animacija.

Kūrybiniai darbai.

Filmukų fragmentų peržiūros ir aptarimas.

 

Tai įdomu

Animatorius – tai profesija, apimanti scenarijaus kūrimą, piešimą, apšvietimą, fotografavimą, įgarsinimą, montavimą ir t. t. Čia puiki proga išbandyti viską, suprasti kas įdomiau ir toje srityje tobulėti.

Kokios priemonės reikalingos?

Labai mažos gramatūros (labai plonas) A4 formato popierius, pieštukas HB ir 4B, trintukas, plonas ir storas markeris, spalvotos priemonės su kuriomis mėgstate spalvinti. Galima atsinešti ir naudoti asmeninį kompiuterį ar planšetę.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata