Anime/manga

Anime/manga užsiėmimuose pasinersite į Japonijos meną! Čia išmoksite japoniškos animacijos kūrimo pagrindų. Žiūrėsite anime filmus, klausysitės muzikos, išvysite daug kitų šio meno pavyzdžių, o svarbiausia – patys piešite anime ir pamažu formuosite savo unikalų stilių. :)

 

Anime/manga
Kodas: 08-068
25.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 206 kab. Monika Šarlauskaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:30 206 kab. Monika Šarlauskaitė
Anime/manga
Kodas: 08-069
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:30 206 kab. Monika Šarlauskaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 206 kab. Monika Šarlauskaitė
 • Vadovai
  Monika Šarlauskaitė

  Monika Šarlauskaitė – kūrybiška, originali ir labai kantri, būsima grafikos dizainerė. Monika pasakoja, kad anime/manga menu susidomėjo dar vaikystėje, tačiau neturėjo galimybės gilinti žinių šioje srityje. Pradėjus studijuoti, viskas pasikeitė. Todėl dabar nekantrauja perduoti savo patirtį kitiems vaikams. :)

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Mokomės anime/manga meno pagrindų.

Piešiame anime ir formuojame asmeninį piešimo stilių.

Žiūrime anime filmus, klausomės muzikos ir diskutuojame.

Tai įdomu

 • Anime – tai japoniškas animacijos stilius su savita veikėjų ir aplinkos estetika. Anime gali būti piešiami ranka ir kompiuterinės grafikos priemonėmis. Pastebėta, kad šiai meno formai didelę įtaką daro japoniški komiksai manga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas. Komiksų ir iliustracijos vadovė Anna pastebi kiekvieną lankantįjį, suranda jo individualų stilių ir toliau jį tobulina.

P A T K P Š S
Laura Zaleckaitė, Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes ir patys sukursite 2017 metų kalendorių.

Svarbu! III gr. užsiėmimai vyks nuo spalio mėn.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata