Asmeninis tobulėjimas

Asmeninis tobulėjimas – tai drąsos, proto ir valios pastangų reikalaujanti kelionė, ieškant savojo „Aš“! Šioje kelionėje pažinsite savo stiprybes, atskleisite individualias galias ir mokysitės jas pritaikyti socialinėje aplinkoje. Diskusijų, refleksijų, praktinių užduočių ir žaidimų metu skatinsite vidinį (stebėjimas, klausymas, prisiminimas, įsivaizdavimas, apmąstymas) bei išorinį (kalbėjimas, rašymas) aktyvumą. Daug bendrausite ir bendradarbiausite komandoje, ugdysitės lyderystės įgūdžius.

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“.

Asmeninis tobulėjimas
Kodas: 13-008
25.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:00 - 11:30 316 kab. Daiva Grigorjeva
 • Vadovai
  Daiva Grigorjeva

  pozityvus, kūrybiškas, žmones ir gyvenimą mylintis žmogus. Daiva būsima psichologė, daugiau nei 10 metų dirba su suaugusiais žmonėmis, dalinasi žiniomis ir patirtimi, sutelkia komandą bendram darbui, kurdama bendradarbiavimo kultūrą, palaikydama gyvas vertybes, motyvuodama, veikdama žmonių elgesį palankia darbui ir jų asmeniniam augimui kryptimi.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime? 

Tokių ieškojimų kelionei vadovaujamės žemėlapiu, pagalvok.

Ar gerai pažįsti savo jausmus ir emocijas?

Ar esi perpratęs savo sugebėjimus ir galimybes?

Ar gerbi save? Esi savimi patenkintas?

Ar tavo siekiai visada atitinka tavo galimybes?

Ar galėtum išvardinti visus silpnuosius ir stipriuosius savo būdo, charakterio, temperamento bruožus?

Ar visada gali pasakyti, kodėl elgiesi taip ir ne kitaip?

Ar žinai, dėl kokių priežasčių tave ištinka nesėkmės bendraujant?

Ar galėtum tiksliai apibūdinti savo bendravimo stilių, santykius su žmonėmis?

Kodėl kyla konfliktai bendraujant? Ar jie visuomet žalingi?

Ar žinai, kas yra lyderystė? Kuo ji pasižymi?

Kokias lyderiui būdingas savybes savyje atpažįsti? Kokias galėtum ugdytis?

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata