Baleto studija „Tip Toe“

Tip Toe – tai draugiškas ir kūrybiškas šokėjų kolektyvas. Jame išmoksite visų baleto pozicijų, taisyklingos laikysenos ir plastiškų judesių. Čia patys kursite ir improvizuosite, statysite ne tik atskirus šokius, bet ir šokių spektaklius! :)

Dėmesio! Į pažengusių grupes priimami tik praėjusiais metais lankiusieji užsiėmimus. Sutartis galima sudaryti tik LVJC Informaciniame centre.

Baleto studija „Tip Toe“
Kodas: 01-022
32.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 17:40 - 19:10 Natalija Kovaliova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:00 - 18:00 Natalija Kovaliova
Baleto studija „Tip Toe“
Kodas: 01-023
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 16:00 - 17:30 Natalija Kovaliova
Penktadienis
Penktadienis 16:00 - 17:30 Natalija Kovaliova
Baleto studija „Tip Toe“
Kodas: 01-024
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Trečiadienis
Trečiadienis 17:40 - 19:10 Natalija Kovaliova
Penktadienis
Penktadienis 17:40 - 19:10 Natalija Kovaliova
Baleto studija „Tip Toe“
Kodas: 01-029
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:30 Natalija Kovaliova
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:30 Natalija Kovaliova
 • Vadovai
  Natalija Kovaliova

  Sankt Peterburgo valstybinio kultūros instituto absolventė, baletmeisterė-choreografė, daug metų šokusi ansamblyje „Lietuva“ bei Andželikos Cholinos spektakliuose. Natalija jau daugiau kaip 20 metų šokio paslapčių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius, stato spektaklius ir šokių šou.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

 

Baleto pagrindų mokymas.

Kūno plastikos lavinimas.

Muzikinio pojučio lavinimas.

Koordinacijos ir taisiklingos laikysenos lavinimas.

Improvizacija ir atsipalaidavimas.

Sėkmės istorijos

 • Festivalis-konkursas „Alegro“ (2013 ir 2014 m.) – III vieta klasikinio šokio kategorijoje
 • Tarptautinis Festivalis-konkursas Italijoje, Pesaro mieste, „Grand festival“ – III vieta
 • Tarptautinis festivalis Taline „Advent“ – III vieta
 • Respublikinis jaunųjų talentų konkursas „Skambėk, Dzukija!“ (2013 m.) – III vieta

Tai įdomu

 • Natalija rūpinasi, jog kolektyve būtų jauku ir gera, taip pat tuo, kad kiekvienas vaikai gautų vaidmenį statomame spektaklyje. :)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (2)

Natalija Mazgo
Natalija Mazgo
2018-12-07 10:38

Laba diena. Mano dukrai 9 metai. Ji jau kurį laiką mėgėjiškai lanko baletą. Norėtume pradėti lankyti užsiėmimus jūsų 01-029 grupėje. Ar yra galimybė. Su manimi galite susisiekti 868421868

2018-12-10 09:43

Sveiki, Natalija, kadangi mergaitei dar nėra 10 metų, siūlytumėme atvykti į užsiėmimą ir pakalbėti apie tai su būrelio vadove. Būtent ji, įvertinus mergaitės gebėjimus, galės tiksliausiai pasakyti, ar jai nebus per sunku ir galės lankyti šią grupę.

Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata