Breikas

Breikas – šokis, užburiantis energija, ekspresija bei originalumu, išsiskiriantis dinamika ir akrobatiniais judesiais. Jame  susitinka kapueira su svingu, salsa su gimnastika, cirkas su komedija, afrikiečiai su indėnais, Bruce Lee su Rambo. Šiuose užsiėmimuose pažinsite visus pagrindinius breiko elementus (Top Rock, Footwork, Freez, Powermoves). Išmoksite paprastų ir sudėtingų kūno judesių bei improvizuoti. Šokant lavinsite muzikalumą, stiprinsite kūno raumenis, gerinsite lankstumą, ištvermę bei koordinaciją. Kitaip tariant, išeisite iš monotonijos ir drąsiai šoksite nuo galvos iki kojų!

Breikas
Kodas: 12-046
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 Oranžinė salė Rokas Šaltenis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 Oranžinė salė Rokas Šaltenis
Breikas
Kodas: 12-047
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:30 Oranžinė salė Rokas Šaltenis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 19:30 Oranžinė salė Rokas Šaltenis
 • Vadovai
  Rokas Šaltenis

  Lietuvos bei tarptautinėje breiko scenoje geriau žinomas kaip Rukus, pradėjo šokti dar 2000-aisiais metais. Nuo to laiko šokėjui teko dalyvauti daugybėje tiek vietinio, tiek ir aukščiausio lygio pasaulinių breiko renginių – nuo kovų iki sceninių šokio-teatro pasirodymų; nuolat semtis žinių iš gatvės šokio kultūros legendų bei šių dienų talentų; dalintis sukaupta patirtimi, vedant seminarus bei reguliarius užsiėmimus. Didžiąją savo profesionalaus šokėjo laiko dalį Rokas praleido Anglijoje, kurioje su komanda intensyviai organizavo įvairius breiko ir hiphopo kultūros renginius, tarp jų – pasaulyje pagarsėjęs Just Jam Intl (2008–2018). Dabar šokiai Rokui išlieka kaip saviraiškos priemonė ir galimybė gerai praleisti laiką kartu su kitais šokėjais, dalintis patirtimi bei semtis jos iš aplinkinių.

  Kelios žymesnės akimirkos šokėjo veikloje: Battle Of The Year (Vokietija), UK BBoy Championships (Jungtinė Karalystė), San Francisco Hip Hop Dance Festival (JAV), Breaking Convention (Jungtinė Karalystė), Together Apart (Brazilija), Winter School (Pietų Afrika), „ÅSA Folkhögskola“ gatvės šokių kursas (Švedija), Outbreak (Slovakija), King Of the Concrete (Slovėnija), Real Deal (Norvegija), Streetstar (Švedija), Just Jam Intl (Jungtinė Karalystė), Yalta Summer Jam (Ukraina), Rockafellaz Anniversary (Lenkija), Radikal Forze Anniversary (Singapūras), Judgement Day (Malaizija)

  Aukštasis politikos ir ekonomikos mokslų išsilavinimas (Brunel universitetas, Londonas, Anglija).

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Breiko judesiai (Top Rock, Footwork, Freez, Powermoves)

Kūrybinės ir techninės užduotys

Improvizacijos

Šokių statymai

Tai įdomu

Breiko šokėjų kūrybinis autentiškumas yra vertinamas lygiai taip pat kaip techninis meistriškumas, todėl saviraišką jame gali atrasti visi, kas išdrįsta išbandyti šį gatvės šokių stilių.

Kokios priemonės reikalingos?

Sportinė apranga ir avalynė, kurios nedėvite lauke.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Stakelė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata