Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija „Spalviukai“ – tai mažo takelio, padėsiančio formuotis kūrybiškai asmenybei, pradžia. Užsiėmimuose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. Kitaip tariant – mokysitės drąsiai žvelgti į mus supantį pasaulį ir atspindėti jį įvairiomis dailės raiškos priemonėmis :)

Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-002
28.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 218 kab. Virginija Stakionienė
Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-003
28.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:10 - 19:40 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:10 - 19:40 218 kab. Virginija Stakionienė
Dailės studija „Spalviukai“
Kodas: 08-014
28.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 14:50 - 16:20 218 kab. Virginija Stakionienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:50 - 16:20 218 kab. Virginija Stakionienė
 • Vadovai
  Virginija Stakionienė

  dailės mokytoja-metodininkė, dailės paslapčių mokanti jau virš 20 metų. Jauniausieji jos mokiniai – 3 metų amžiaus. Virginijos idėja – kurti su vaikais, nereikalaujant laimėjimų, leidžiant savaip perprasti ir vaizduoti mus supantį pasaulį.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Piešimas

Tapyba

Grafika

Įvairių dailės technikų panaudojimas savo darbuose

Tai įdomu

 • Užsiėmimuose perprasite meno kalbos ypatumus ir gudrybes.
 • Mažieji kūrėjai čia pamilsta meną ir ilgam su juo nesiskiria. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Akvarelė, guašas, teptukai akvarelei ir guašui, tušas, aliejinės kreidelės, klijai, paprasti pieštukai, trintukai, žirklės, A3 formato baltas popierius, spalvotas popierius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata