Dailės studija „Svajoklis“

Svajoklis – dailės studija, kurioje atskleisite ir ugdysite savo kūrybiškumą, improvizuosite, pažinsite save ir aplinką. Čia domėsimės didžiaisiais pasaulio menininkais ir mokysimės iš jų kūrybos, piešime ir tapysime įvairiomis priemonėmis (kreidelėmis, tušu, akvarele, guašu ir kt.) bei tapsime gerais bičiuliais :)

Dailės studija „Svajoklis“
Kodas: 08-009
17.50 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 18:00 218 kab. Viktorija Kokštienė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 18:00 218 kab. Viktorija Kokštienė
Dailės studija „Svajoklis“
Kodas: 08-010
17.50 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:10 - 19:40 218 kab. Viktorija Kokštienė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:10 - 19:40 218 kab. Viktorija Kokštienė
Dailės studija „Svajoklis“
Kodas: 08-016
17.50 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:50 - 16:20 218 kab. Viktorija Kokštienė
Trečiadienis
Trečiadienis 14:50 - 16:20 218 kab. Viktorija Kokštienė
 • Vadovai
  Viktorija Kokštienė

  dailės mokytoja metodininkė, daugiau kaip 20 metų dirbanti mūsų centre. Viktorijos ugdytinių kūriniai dalyvauja parodose ir konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir Japonijoje, Kinijoje, Lenkijoje, JAV. Be to, Viktorija noriai dalijasi turima patirtimi su kolegomis ir veda seminarus Lietuvos mokytojams.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Piešinio kompozicija popieriaus lape.

Spalvų maišymas ir derinimas (tapyba įvairiomis technikomis: akvarele, guašu, akrilu).

Grafika (gratažas tušu, raižiniais aliejinėmis kreidelėmis).

Karpiniai iš spalvoto popieriaus, lipdiniai iš popieriaus ir molio arba modelino.

Kvilingas, vitražas, mozaika.

„Svarbiausia – ne išmokti piešti, o išmokti mąstyti“ (Stendalis) ir „Savo išmoktas žinias pritaikyti gyvenime“ (Viktorija).

Kokios priemonės reikalingos?

Baltas ir spalvotas popierius, pieštukas, trintukas, teptukai, aliejinės kreidelės, akvarelė, guašas, žirklės, klijai popieriui.

Sėkmės istorijos

 • Mėja Jakutytė – sidabro prizo laimėtoja XXII Pasaulio vaikų kūrybos konkurse Japonijoje.
 • Lukrecija Dapkutė – specialaus prizo laimėtoja XIX Pasaulio vaikų kūrybos konkurse Japonijoje.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata