Dainavimo studija „Versmė“

Dainavimo studija „Versmė“ – tai ne vienerius metus vaikus džiuginantis užsiėmimas, kuriame atskleisite ir lavinsite vokalinius, artistinius gebėjimus bei saviraišką. Dainuosite įvairių stilių daineles, atliksite kvėpavimo, ritminius pratimus, mokysitės skaityti iš natų ir tinkamo elgesio scenoje įdomumų. Nesislėpsite kamputyje – dalyvausite konkursuose, koncertuose. Pasirodysite net muzikiniuose spektakliuose!

Dainavimo studija „Versmė“
Kodas: 05-014
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 122 kab. Jūratė Vanagienė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:30 122 kab. Jūratė Vanagienė
 • Vadovai
  Jūratė Vanagienė

  Jūratė Vanagienė – vaikus ir muziką mylinti choro vadovė, dirigentė, solinio ir ansamblinio dainavimo mokytoja. Jūratės užsiėmimuose vaikai lavina muzikinius įgudžius, mokosi saviraiškos. Taip pat kiekvienais metais dalyvauja įvairiuose konkursuose, koncertuose bei pasirodo vadovės pastatytuose muzikiniuose spektakliuose! Jūratė tvirtai teigia, kad jai yra labai svarbu vaikams perduoti žinias ir patirtį, padėti jiems atsiskleisti. Juk nieko nėra prasmingiau, kaip mažose širdelėse įžiebti meilę muzikai. :)

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Laviname melodinę, harmoninę klausą ir ritmo pojūtį.

Laviname dikciją ir artikuliaciją.

Formuojame taisyklingą kvėpavimą ir vokalinę poziciją.

Mokomės muzikos rašto pagrindų.

Ugdome artistinius gebėjimus.

Formuojame tinkamo sceninio elgesio suvokimą.

Tai įdomu

 • Dalyvaujame įvairiuose muzikiniuose konkursuose ir koncertuose.
 • Tobuliname ne tik vokalinius, bet ir vaidybinius gebėjimus – pasirodome vadovės pastatytuose muzikiniuose spektakliuose! :)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Martynas Sučyla

Afrikietiški būgnai

Afrikietiški būgnai – instrumentas tinkantis visiems ir jungiantis visus! Čia pažinsite spalvingą Vakarų Afrikos kultūrą, išmoksite groti tradiciniais Vakarų Afrikos būgnais, atsipalaiduosite ritme ir užburiančioje, mistiškoje afrikiečių muzikoje.

P A T K P Š S
Aušra Norvilaitė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! :) Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.

SVARBU! Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata