Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

Dziudo ir sambo
Kodas: 14-932
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Trečiadienis
Trečiadienis 17:00 - 18:00 301 kab. Renata Gaigalaitė
Sekmadienis
Sekmadienis 17:00 - 18:00 301 kab. Renata Gaigalaitė
Dziudo ir sambo
Kodas: 14-935
32.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:00 301 kab. Renata Gaigalaitė
Sekmadienis
Sekmadienis 18:00 - 19:00 301 kab. Renata Gaigalaitė
 • Vadovai
  Renata Gaigalaitė

  Į dziudo užsiėmimus Renatą atvedė mama. Tai buvo ne pirmas jos sporto būrelis, tačiau paskutinis – jo nebeiškeitė į jokį kitą. Treniruotės, varžybos, treneris, komanda užėmė vieną svarbiausių vietų merginos gyvenime. Dabar mokydama kitus dziudo, stengiasi, kad jie ne tik stiprėtų fiziškai, bet ir išmoktų draugauti, bendrauti, bendradarbiauti. Myli, tai ką daro, ir tą meilę noriai perduoda savo ugdytiniams.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su dziudo ir sambo sporto šakomis (istorija, taisyklėmis).

Imtynių pradžiamokslis (žaidimai, judėjimas ant tatamio, išvedimai iš pusiausvyros, įvairūs kritimai ant tatamio, kūlversčiai).

Imtynių technikos mokinimasis (stovėsenoje ir parteryje).

Dalyvavimas varžybose.

Sportinio meistriškumo egzaminai (kiekvienai metais galima gauti vis aukštesnės spalvos diržą).

Tai įdomu

 • Užsiėmimą vaikai gali lankyti vieni, be tėvelių palydos (vaikų pasiekimus tėveliai stebi kiekvieno mėnesio paskutinę treniruotę ir varžybų metu).
 • Užsiėmimai vyksta ant tatamio (minkštos dangos, pritaikytos griuvimams). Vaikai mokosi taisyklingai nugriūti – taip, kad negautų traumos bei išsisuktų iš varžovo veiksmo! :)
 • Vaikai išmoksta atlikti kūlversčius mažiausiai 8 būdais, pastovėti ant galvos bei rankų, net gi paeiti rankomis!
 • Per metus kiekvienas vaikas sudalyvauja bent 5–6 varžybose.
 • LVJC ugdytiniai ne tik dalyvauja kitų miestų, sporto klubų organizuojamos varžybose, bet ir patys organizuoja dziudo – sambo varžybas (Velykinės dziudo-sambo varžybos).

 

Kokios priemonės reikalingos?

Treniruotėms reikalinga dziudo apranga – kimono. Pirmiems užsiėmimams tinka įprasta sportinė apranga – kelnės ar šortai bei marškinėliai.

Sėkmės istorijos

 

 • Vilniaus Dziudo imtynių varžybos (2019 m.)
 • XIV atviras tarptautinis Lapių moksleivių dziudo turnyras Kauno rajono mero taurei laimėti (2018 m.) – Dominykas Subačius, III vieta (svorio kategorijoje iki 38 kg)
 • Tarptautinis dziudo turnyras – Viačeslav Jarušin, III vieta
 • Dziudo turnyras (2016 m.)
 • Lietuvos vaikų sambo čempionatas (2016 m.) – Saulius Paukštė, III vieta (svorio kategorijoje iki 49 kg)

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
Šviesuolė Nemondruk, Eglė Zinkevičienė

Koncertinė gimnastika

Koncertinė gimnastika – tai tiltas tarp sporto ir meno, tarp gimnastikos ir šokių. Vaikai čia stiprina raumenukus, gerina laikyseną, koordinaciją bei lankstumą. Taip pat išmoksta klasikinio, moderniojo bei pramoginio šokio pagrindų, susidraugauja su scena.

P A T K P Š S
X
Prenumerata