Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

 

Pradedančiųjų grupė 

 • Apie fotografiją žinantys tik tiek, kad fotografuoja fotoaparatas, o kaip ten kas veikia – nė lašiuko.

Pažengusiųjų grupė 

 • Puikiai įvaldę diafragmos, išlaikymo ir jautrumo parametrų santykį fotoaparate.
Fotodizaino studija
Kodas: 08-051
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:30 - 17:00 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Fotodizaino studija
Kodas: 08-052
25.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 16:30 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 16:30 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Fotodizaino studija
Kodas: 08-053
25.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 17:00 - 18:30 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 311 kab. Karolina Stankevičiūtė
Fotodizaino studija
Kodas: 08-054
25.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 18:00 311 kab. Indrė Voicechovičienė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 18:00 311 kab. Indrė Voicechovičienė
Fotodizaino studija
Kodas: 08-055
25.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 311 kab. Indrė Voicechovičienė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:30 311 kab. Indrė Voicechovičienė
 • Vadovai
  Karolina Stankevičiūtė

  Vilniaus dizaino kolegijos, taikomosios fotografijos absolventė. Sukauptas žinias Karolina nuolat tobulina susitikimuose su fotografijos meistrais ir šią patirtį perduoda savo mokiniams.

   

 • Vadovai
  Indrė Voicechovičienė

  dar kitaip yra žinoma kaip fotografė Nendrė, propaguojanti gyvąją, tikrąją, nemeluojančią fotografiją. Pastaruosius savo kūrybinės veiklos metus Indrė kūrė žurnalams viršelius, o prieš metus pradėjo mokyti būsimus fotografus profesinėje mokykloje. Indrė savo mokinius stengiasi išmokyti matyti dirbtinę ir natūralią šviesas, eksperimentuoti, žaisti, jausti ir sutramdyti fotoaparato parametrus, paverčiant juos sąjungininkais, siekiant puikaus rezultato.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Gebėjimo matyti vizualiai, atstumo ir formos pajautimo lavinimas.

Kompozicijų kūrimas.

Laisvas fotografavimas (be temų).

Fotografavimas pagal temas įvairiose vietose.

Mokymasis maketuoti.

Tai įdomu

 • Nuotraukas analizuosime galerijose ir parodose, keliausime į įvairiausias fotografijos paskaitas,
 • Čia išmoksite atskirti tingulį nuo įkvėpimo nebūvimo :)
 • Būrelio pagrindas – fotografija ir pokalbiai – nes visada smagu rasti naujų bičiulių!

 

Kokios priemonės reikalingos?

Fotografuojantis telefonas arba fotoaparatas – bet tai nėra būtina. Turime fotoaparatą, kuriuo visi draugiškai dalijamės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.

Komentarai (4)

Artūras Prokopavičius
Artūras Prokopavičius
2019-08-20 09:05

Sveiki, mano dukra pavasarį lankė šį būrelį (vad. Karolina Stankevičiūtė). Noriu pratęsti sutartį. Bet dabar antradieniais I grupėje jau nebėra vietų. Ar mano dukra neturėtų turėti pirmenybės prieš nelankusius?

2019-08-22 10:07

Laba diena, Artūrai, jei asmeniškai nebuvote informuoti kitaip, pirmenybės šiame būrelyje niekam neteikiame. Kadangi jūsų dukra jau lankė būrelį praėjusiais metais, šiemet vertėtų lankyti pažengusiųjų grupę. Joje dar yra likusios kelios laisvos vietos.

Jurgita Pupeikienė
Jurgita Pupeikienė
2018-08-08 11:25

Laba diena, ar šį rudenį šis būrelis bus. Mano sūnus norėtų lankyti.

2018-08-16 09:12

Laba diena, Jurgita, taip, nuo rugsėjo šis būrelis vyks.

Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Rita Razmienė

Dailės darbai neįgaliesiems

Dailės darbai neįgaliesiems – tai ne vien piešimas ant popieriaus. Vieni ugdytiniai piešia, kiti siuvinėja, treti – daro raižinius. Skiriama bendra kūrybinė užduotis, bet kiekvienas pats renkasi, kaip kurs.

P A T K P Š S
X
Prenumerata