Gatvės menas (Street Art)

Gatvės menas (Street Art) – norintiems išeiti už ribų ir parodyti, kad gatvės gali alsuoti menu. Čia gausite tai, ko reikia gatvės meno kūrėjams: spalvų derinimo ir įvairių technikų pagrindus. Susipažinsite su tradiciniu grafičiu, išmoksite daryti trafaretus, lipdukus, kurti instaliacijas, kad daiktai ir aplinka būtų gražesnė, o saviraiška – malonesnė. Geriausiai tai, kad pamažu imsite atskirti ir kurti tikrą gatvės meną – ne paprastą paišalionę. Tokie darbai visada ras vietos pasididžiuoti parodose. :)

Gatvės menas (Street Art)
Kodas: 08-065
25.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 14:50 - 16:20 319 kab. Mindaugas Tiknius
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:50 - 16:20 319 kab. Mindaugas Tiknius
 • Vadovai
  Mindaugas Tiknius

  neformaliojo švietimo mokytojas, patyręs street art meistras bei įvairių gatvės meno konkursų („Labas“ Extreme Jam, „Arčiau saulės“ ir kitų) prizininkas. Mindaugas gyvena gatvės menu ir siekia jį perteikti kaip laisvos kūrybos išraišką, o ne paiką vandalizmą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su gatvės meno istorija.

Spalvų derinimo ir gatvės meno technikų (nuo parašo iki sunkiujų stilių) mokymasis.

Trafaretų, lipdukų, instaliacijų bei plakatų kūrimas.

Improvizuotas piešimas.

Parodų rengimas.

Tai įdomu

 • Čia laisvė kūrybai – viena svarbiausių taisyklių.
 • Gatvės menas – tai ne tik piešimas ant sienų! Jame telpa tradicinis grafitis, trafaretai, lipdukai, plakatai, 3D instaliacijos, video projekcijos ir įvairios gatvės instaliacijos.

Kokios priemonės reikalingos?

Visomis reikalingomis priemonėmis aprūpiname.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Indrė Voicechovičienė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata