Gatvės menas (Street Art)

Gatvės menas (Street Art) – norintiems išeiti už ribų ir parodyti, kad gatvės gali alsuoti menu. Čia gausite tai, ko reikia gatvės meno kūrėjams: spalvų derinimo ir įvairių technikų pagrindus. Susipažinsite su tradiciniu grafičiu, išmoksite daryti trafaretus, lipdukus, kurti instaliacijas, kad daiktai ir aplinka būtų gražesnė, o saviraiška – malonesnė. Geriausiai tai, kad pamažu imsite atskirti ir kurti tikrą gatvės meną – ne paprastą paišalionę. Tokie darbai visada ras vietos pasididžiuoti parodose. :)

Gatvės menas (Street Art)
Kodas: 08-065
15.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 14:50 - 16:20 319 kab. Mindaugas Tiknius
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:50 - 16:20 319 kab. Mindaugas Tiknius
  • Vadovai
    Mindaugas Tiknius

    neformaliojo švietimo mokytojas, patyręs street art meistras bei įvairių gatvės meno konkursų („Labas“ Extreme Jam, „Arčiau saulės“ ir kitų) prizininkas. Mindaugas gyvena gatvės menu ir siekia jį perteikti kaip laisvos kūrybos išraišką, o ne paiką vandalizmą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su gatvės meno istorija.

Spalvų derinimo ir gatvės meno technikų (nuo parašo iki sunkiujų stilių) mokymasis.

Trafaretų, lipdukų, instaliacijų bei plakatų kūrimas.

Improvizuotas piešimas.

Parodų rengimas.

Tai įdomu

  • Čia laisvė kūrybai – viena svarbiausių taisyklių.
  • Gatvės menas – tai ne tik piešimas ant sienų! Jame telpa tradicinis grafitis, trafaretai, lipdukai, plakatai, 3D instaliacijos, video projekcijos ir įvairios gatvės instaliacijos.

Kokios priemonės reikalingos?

Popierius, pieštukas, trintukas ir flomasteriai.

Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata