Gatvės šokio grupė „Got Some Flava“

Gatvės šokio grupėje „Got Some Flava“ susipažinsite su gatvės šokių kultūra, stiliais ir mokysitės pagrindinių žingsnelių. Geriausia tai, kad išbandysite kiekvieną stilių atskirai ir sujungtus bendrai! Čia ypač lavinsime savo kūrybingumą, šokyje panaudodami įvairius daiktus, pavyzdžiui, balionus ir juosteles, rengdami trumpus pasirodymus ir dalyvaudami renginiuose.

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „stodami į eilę“.

Gatvės šokio grupė „Got Some Flava“
Kodas: 12-018
30.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:40 - 19:40 Raudonoji salė Guoda Streckytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:40 - 19:40 Raudonoji salė Guoda Streckytė
 • Vadovai
  Guoda Streckytė

  tituluota šokėja, visada besišypsanti ir pasiruošusi pralinksminti aplinkinius. Goda šokti pradėjo dar būdama visai maža – darželyje ir pradinėje mokykloje šoko pramoginius šokius, vėliau ieškojo savęs tokiose veiklose kaip lauko tenisas, aikido, grojimas gitara ir pianinu, piešimas, tinklinis, galiausiai prieš ketverius metus ir vėl grįžo į šokių pasaulį. Guoda ilgą laiką šoka gatvės šokių studijoje ir yra išbandžiusi beveik visus gatvės šokių stilius. Esant galimybei, visada dalyvauja užsienio profesionalų seminaruose ir šokių kovų renginiuose. Guodos manymu, šokis yra tai, kas privertė atviriau žvelgti į pasaulį ir labiau pasitikėti savimi, taip pat nebijoti reikšti emocijas ir savo mintis.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Sveikatingumas
Sveikatingumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Gatvės šokių kultūra, stilių istorija bei raida.

Žaidimai, kūrybinės užduotys.

Šokių kūrimas ir dalyvavimas renginiuose.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi sportinė apranga ir avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė, Viktorija Prišmontaitė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata