Gyvoji animacija

Gyvoji animacija – tai istorijos, pasakojamos ne tik žodžiais, bet ir nuotraukomis, piešiniais, judesiais ir garsais! Čia susipažinsite su animacijos kūrimo pagrindais bei skirsite daug dėmesio asmenybės kūrybingumo ugdymui. Tam, kad laikas bėgtų kuo įdomiau, kursite animacinius filmus, dalyvausite konkursuose, susitiksite ir pabendrausite su menininkais, išvysite jų animacijos studijas iš labai arti, o kūrybinio įkvėpimo semsitės išvykose į miestą.

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus – registruokitės. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, pakviesime išsibandyti veiklą ir sudaryti paslaugų sutartį.

Gyvoji animacija
Kodas: 08-075
28.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:10 - 19:40 319 kab. Monika Goštautaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:10 - 19:40 319 kab. Monika Goštautaitė
 • Vadovai
  Monika Goštautaitė

  mokytoja, kuri mokydama kitus, išmoksta ir pati labai daug. Monika multimedijų dizaino profesiją pasirinko neatsistiktinai – nuo vaikystės buvo ypač susižavėjusi Ghibli kompanijos animacija. Šiuo metu animatorė yra sukūrusi virtualų žaidimą „Labirintas“ (2021 m.), 2D technikos filmukus „EBR“ (2020 m.), „Jūros legenda“ (2019 m.) ir 3D technikos filmuką „Virsmas“ (2019 m.). Piešimas, muzika ir šiuolaikinis menas yra sielos maistas, kuriuo Monika entuaziastingai dalinasi su savo mokiniais!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Animacinių filmų istorija

Animacijos kūrimo pagrindai

Scenarijų filmams rašymas

Animacijos kūrimas skirtingomis technikomis

Susitikimai su meninkais ir išvykos į miestą

Dalyvavimas konkursuose

Diskusijos ir aptarimai

Tai įdomu

 • Kuriamos ir animuojamos miesto legendos daugiausiai naudojant vietų animaciją, kuri leidžia pasirinktoje vietoje atgaivinti susikurtus veikėjus, taip pat objektų animaciją; mokomasi kurti 3D objektus iš skirtingų medžiagų. 

Kokios priemonės reikalingos?

Pieštukas, trintukas, drožtukas, spalvoti pieštukai, flomasteriai ir plastelinas. 

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata