Individualios arfos pamokos

Individualiose arfos pamokose – mokysitės groti šiuo paslaptingu, tiesiog užburiančiu, švelniai sodraus skambesio instrumentu. Pamažu pažinsite muzikinį raštą, kūrybiškai miklinsite pirštus, grosite patinkančius kūrinius. Kartu ugdysite meilę muzikai, kad atlikimas pakylėtų ir jus, ir visus kitus klausančius, stebinčius, jaučiančius. Grosite taip, kad tai suteiktų ilgalaikį malonumą, o vos tik prisilietę prie instrumento – niekada nepamirštumėte.

Svarbu! Registracija į užsiėmimus vyksta el. paštu draugaukime@lvjc.lt. Užsiėmimai vyksta 1,5 val./sav., tikslus laikas derinamas individualiai.

Individualios arfos pamokos
Kodas: 02-003
62.00 EUR / mėn.

 • Vadovai
  Gabrielė Ašmontaitė

  Gabrielė Ašmontaitė – būsima LMTA  atlikimo meno, arfos ir muzikos pedagogikos absolventė. Gabrielė aktyviai veda privačias arfos pamokas vaikams ir jaunimui, teko praktikuotis muzikos bei menų mokyklose. Gabrielė sako, kad pasirinko šią profesiją, nes nuo pat mažų dienų norėjo groti ir niekada nesuabejojo savo sprendimu. Muzika – tai jos gyvenimas ir siekia patirtimi dalintis su kitais, nes tai galbūt taip pat jų kelias.  

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Mokomės muzikinio rašto pagrindų.

Mokomės įvaldyti instrumentą.

Kūrybiškai mikliname pirštus.

Grojame patinkančius kūrinius.

Tai įdomu

Arfa – tai vienas seniausių, nuostabaus skambesio instrumentų pasaulyje. Šiuo instrumentu net ir pradedantiesiems nesudėtinga išgauti  gražias melodijas, o vos tik prisilietę – niekada nepamiršta.

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sasiuvinis ir pieštukas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Martynas Sučyla

Afrikietiški būgnai

Afrikietiški būgnai – instrumentas tinkantis visiems ir jungiantis visus! Čia pažinsite spalvingą Vakarų Afrikos kultūrą, išmoksite groti tradiciniais Vakarų Afrikos būgnais, atsipalaiduosite ritme ir užburiančioje, mistiškoje afrikiečių muzikoje.

P A T K P Š S
Aušra Norvilaitė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! :) Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.

SVARBU! Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata