Individualios fortepijono pamokos

Individualiose fortepijono pamokose kiekvienas, norintis prisijaukinti šį instrumentą, eis unikalų muzikavimo kelią. Kitaip tariant – visa mokymosi metodika bus parenkama atsižvelgiant į asmenines savybes ir turimus gebėjimus.

Čia mokysitės groti fortepijonu, atlikti tiek klasikinius, tiek pop muzikos kūrinius ar animacinių filmukų daineles. O svarbiausia – suprasite ir dar labiau pamilsite fortepijono skambesį!

Svarbu! Užsiėmimų tvarkaraštis derinamas individualiai su būrelio vadovu. 

Individualios fortepijono pamokos
Kodas: 03-017
56.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:00 - 18:00 216a kab. Asta Janušienė
Antradienis
Antradienis 14:00 - 18:00 216a kab. Asta Janušienė
Trečiadienis
Trečiadienis 14:00 - 18:00 216a kab. Asta Janušienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:00 - 18:00 216a kab. Asta Janušienė
Penktadienis
Penktadienis 14:00 - 18:00 216a kab. Asta Janušienė
Individualios fortepijono pamokos
Kodas: 03-030
56.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:00 - 17:00 Raudonoji salė Austėja Šešelgytė
Antradienis
Antradienis 14:00 - 17:00 201 kab. Austėja Šešelgytė
Trečiadienis
Trečiadienis 14:00 - 17:00 Raudonoji salė Austėja Šešelgytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 13:00 - 17:00 Mėlynoji salė Austėja Šešelgytė
Penktadienis
Penktadienis 13:00 - 17:00 218 kab. Austėja Šešelgytė
 • Vadovai
  Asta Janušienė

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, virš 20 metų mokanti vaikus ir jaunuolius groti fortepijonu. Astos nuomone, mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, bet žibintas, kurį reikia uždegti. Todėl ji nuolat domisi naujais metodais, kaip dirbti su vaikais, kad jų „užsidegimas“ muzikuoti išliktu ir galvoje, ir širdyje.

  Mob. pasiteirauti: 8 684 43 966

 • Vadovai
  Austėja Šešelgytė

  pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, dirbanti pedagogikos srityje. Austėja tiki, kad vaiko šypsena ir meilė muzikai – didžiausias atlygis už įdėtą sunkų mokytojos triūsą.

  Mob. pasiteirauti: 8 647 67 547

   

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Grojimo fortepijonu pradžiamokslis.

Pažintis su klasikine ir pop muzika, džiazu bei roku. Šių stilių kūrinių grojimas fortepijonu.

Mokymasis groti su kitu fortepijonistu, groti įvairių pasirodymų metu.

Tai įdomu

 • Vadovės svajonė – kad vaikas pats būtų kūrėju, grotų ne „kažkur“ kaip sraigtelis, o kaip savarankiškas muzikantas.
 • Čia nebus „sauso“ mokymo su teorinės medžiagos krūvomis. Juk taip neįdomu :)
 • Užsiėmimo nuotaika ir atmosfera kvepia jaukumu ir laisve – be skubinimų ir pykčių.

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sąsiuvinis, rašymo priemonės (pieštukas, trintukas), bendras sąsiuvinis užrašams (kaip sekasi groti ir pan.) bei natų segtuvas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Andrius Damušis

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata