Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

Jaunųjų žurnalistų klubas
Kodas: 13-006
22.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:00 - 17:30 210 kab. Erika Straigytė
 • Vadovai
  Erika Straigytė

  Erika Straigytė – Vilniaus universiteto Žurnalistikos studijų absolventė, dirbusi spaudoje ir televizijoje (laikraščių, žurnalų redakcijose – korespondente bei redaktore; nacionalinėje ir komercinėse televizijose – laidų redaktore). Šiuo metu Erika taip pat dirba žurnalistikos ir viešųjų ryšių srityse, o likusį laiką skiria mokyti tiems, kurių svajonė – tapti rašytojais ir žurnalistais.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su įvairiais komunikacijos būdais (tiesioginis bendravimas su pašnekovu; informacijos rinkimas diktofonu bei filmavimo kamera; spaudos konferencijos vedimas ir kt.).

Kalbos ir rašymo stiliaus gebėjimų ugdymas.

Pažintis su žymiais Lietuvos žurnalistais.

Lankymasis spaudos leidinių, radijo ir televizijos redakcijose.

Tai įdomu

 • Užsiėmime iš vidaus pažinsite visą žurnalistikos virtuvę – be kaukių ir pagražinimų.
 • Šis klubas – puiki kelio pradžia tiems, kurie svajoja studijuoti žurnalistiką.
 • Mokslo metų pabaigoje visi klubo nariai gaus pažymėjimus apie išklausytą kursą ir įgytas žinias.

 

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Margo Karachanianc-sirusienė

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
Erika Straigytė

Kūrybos studija

Kūrybos studija – jauki ir moderni erdvė, kurioje sklando įkvėpimas, persipina siužetinės linijos, gimsta personažai. Tik čia kūrybinis rašymas taps geriausiu jūsų draugu! Kiekvienam studijos nariui skirta kompiuterizuota ir atskira kūrybos vieta. Kiekvienam sudarytos sąlygos studijoje sukurtus tekstus publikuoti solidžiame tinklalapyje. Būrelio veiklą paįvairins išvykos į parodas, filmukų ir filmų scenarijų kūrimas, pažintys su rašytojais, publicistais, scenaristais ir kitais plunksnos meistrais. :)

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata