Joga vaikams

Joga vaikams – tai sąmoninga jogos pozų, kvėpavimo ir atsipalaidavimo vieta, kurioje pakelsite savo energijos lygį. Čia nėra jokio spaudimo, rungtyniavimo, laimėtojų ir pralaimėtojų. Užsiėmimuose koncentruositės į savo pojūčius, būti čia ir dabar, bent akimirkai stabtelėti. Išmoksite įtempiant ir atpalaiduojant fizinį kūną, atpalaiduoti mintis, jausmus, emocijas ir protą. O tai ypač pravers įtampos bei streso kupinose situacijose.

Joga vaikams
Kodas: 14-606
30.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:10 - 19:10 211 kab. Natalija Zareckaja,Lina Grūnovaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:10 - 19:10 211 kab. Natalija Zareckaja,Lina Grūnovaitė
Joga vaikams
Kodas: 14-613
22.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 11:10 - 12:10 211 kab. Indrė Žutautaitė
Joga vaikams
Kodas: 14-616
22.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 17:00 - 18:00 211 kab. Indrė Žutautaitė
 • Vadovai
  Indrė Žutautaitė

  jausmingas, meniškos sielos žmogus. Indrės gyvenime joga atsirado natūraliai ir nors yra sertifikuota trenerė, nesustoja mokytis, praktikuoti ir ja dalintis. Mergina turi daugybę idėjų ir yra darytoja. Savo darbais siekia, kad ją supantys žmonės jautųsi gerai.

 • Vadovai
  Natalija Zareckaja

  neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja, daugiau nei 30 metų dirbanti plaukimo trenere, o net 7 iš jų – treniravusi Ukrainos plaukimo rinktinę. Natalijos teigimu – tai profesinė šeimos tradicija, kurią ji su džiaugsmu tęsia toliau. :) 

  Natalija taip pat yra sertifikuota jogos trenerė, daug metų besidominti kineziterapija, biomechanika, nugaros ir stuburo negalavimų gydymu, sveika gyvensena ir subalansuota mityba.

 • Vadovai
  Lina Grūnovaitė

  kvalifikuota Sivananda Jogos mokytoja. Ji taip pat yra licenzijuota kūno kultūros ir sporto trenerė, sveikos gyvensenos lektorė.

  Mob. pasiteirauti: 8 678 23 175

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas
Smalsumas
Smalsumas

Ką veikiame užsiėmime?

Vaikams pritaikytų jogos pozų mokymas.

Tinkamo kvėpavimo ir atsipalaidavimo mokymas.

Pažintis su koncentracija ir meditacija.

Įvairūs pokalbiai vaikus dominančiais klausimais.

Kokios priemonės reikalingos?

Judesių nevaržanti apranga.

Panašios veiklos
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X
Prenumerata