FOTO/VIDEO studija

FOTO/VIDEO studija – norintiems įprasminti akimirkas su šiuolaikinėmis technologijomis! Čia išmoksite gražiai sustingdyti vaizdą fotografuojant ir pažaboti judesį filmuojant. O tam, kad ši kelionė būtų įdomi, teoriją visada lydės daug praktikos: leisitės į atviras erdves, stebėsite įvairias aplinkos detales, lankysitės parodose, kadras po kadro artėsite prie individualaus stiliaus atradimo.

FOTO/VIDEO studija
Kodas: 07-010
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 16:30 - 18:00 319 kab. Gintarė Urbaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 18:00 319 kab. Gintarė Urbaitė
FOTO/VIDEO studija
Kodas: 07-011
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:00 - 16:30 319 kab. Gintarė Urbaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 319 kab. Gintarė Urbaitė
 • Vadovai
  Gintarė Urbaitė

  linksma ir energinga fotografė. Karjeros kelią pradėjusi Jungtinėje Karalystėje, šiuo metu mergina dirba renginių fotografe, daug keliauja ir karts nuo karto savanoriauja nevyriausybinėse organizacijose. Gintarė sako, kad darbas renginiuose įdomus, tačiau dvasiai „pamaitinti“ pritrūksta idėjinio darbo, daugiau kūrybinės laisvės, todėl noriai imasi mokyti vaikus. Be fotografavimo mergina ypač domisi gamta, gyvūnais ir paukščiais – mėgsta viską kas jai nauja, todėl tuo siekia įkvėpti ir kitus!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Fotografijos ir videografijos pagrindai (kompozicija, istorijos kūrimas, apšvietimas, įrangos nustatymai ir kt.)

Fotografavimas ir filmavimas pagal priskirtą temą ir vietą.

Nuotraukų ir vaizdo įrašų apdirbimas.

Fotografijos parodų ir kino festivalių lankymas. 

Praktinis žygis į gamtą.

Darbų parodos rengimas.

Tai įdomu

 • Užsiėmimuose svarbiausia – atsipalaidavimas. Bet kuri meno šaka turi akademines taisykles, tačiau menas – tai laisva kūrybos išraiška.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata