Kaip išmokyti vaiką plaukti? (kursai tėvams ir vaikams)

Tėvystė – nuostabus metas, kurį svarbu leisti ne tik su kibirkštėlėmis akyse, bet ir atsakingai. Birželį vyks kursai tėveliams, kurie norėtų patys, su trenerio pagalba išmokyti vaikus plaukti.

Kursų metu, prabėgę svarbiausius „būtina žinoti“ teorinius niuansus, nersite į baseiną ir praktiškai mokysite vaiką plaukti. Iš viso pažinsite penkis žingsnius, kurie padės mažajam drąsiau jaustis ir būti saugesniu vandenyje. Pirmiausia priprasite prie vandens, po to plūduriuosite, judėsite, kvėpuosite ir galiausiai – plauksite! Čia gausite visokeriopą trenerio pagalbą ir atsakymus: nuo ko pradėti, kas seka po to ir ką daryti, jei nepavysta. Taip pat sužinosite apie slypinčius pavojus vandenyje, saugų elgesį bei, žinoma, patirsite išmokymo plaukti džiaugsmą. 🙂

Programa sukurta remiantis gidu tėvams „Kaip išmokyti vaiką plaukti?“. Jei neturite galimybių išmokyti vaiko plaukti su trenerio priežiūra ir individualiomis rekomendacijomis, kviečiame žiūrėti vaizdo įrašą ir mokyti su gidu!

KURSAI VYKS BIRŽELIO 10–14 d. 

19.40–20.00 val. teorija (vieta bus patikslinta), 20.15–21.00 val. praktika (LVJC Mažajame baseine) su patyrusiomis trenerėmis

 

Žana Skridlienė

Plaukimo sporto meistrė, daugkartinė Lietuvos plaukimo rekordininkė ir čempionė. Žana naudoja naujausius mokymo metodus, kurie sudomina vaikus, skatina juos pažinti save ir tobulėti.

Simona Sigariova

Plaukikė, didelį dėmesį skirianti giliųjų raumenų treniruotėms, tobulinanti žinias specialiosios pedagogikos ir kūno kultūros paskaitose. Simona sako, kad galimybė judėti yra didelė prabanga, kurią reikėtų vertinti ir ja naudotis kiekvienam.

 

Sužinosite, kaip lengvai išmokyti pagrindinių plaukimo elementų (plūduriavimo, slinkimo, įkvėpimo ir iškvėpimo, rankų ir kojų judesių vandenyje, jų derinimo prie kvėpavimo) · · · Atkreipsite dėmesį į dažnai pasitaikančias klaidas ir jų išvengimo būdus · · · Išgirsite apie slypinčius pavojus vandenyje, saugaus elgesio taisykles · · · Pamatysite, kaip mokyti vaiką plaukti, ir praktiškai mokysite jį patys. Gausite visokeriopą trenerių pagalbą ir paaiškinimą KAS, KAIP ir KODĖL · · · Sužinosite daug žaidimų, kurie padės vaikui greičiau išmokti pratimus ir plaukimo elementus

Kaina – 67 Eur/2 asm. (tėveliui ir 5–7 m. vaikui). Sutartis galima sudaryti tik LVJC Informaciniame centre. Vietų skaičius ribotas.

 

Kokios priemonės reikalingos?

Plaukimo apranga, kepuraitė, akiniai, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu.

Kontaktai pasiteirauti

El. p. Migle.Vaiciuliene@lvjc.lt, tel. (8 5) 272 5748

 

 

Žemiau pateikta informacija netaikoma kursams

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

  • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
  • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
  • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
  • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
  • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
  • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
  • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
  • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
  • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Algirdas Bandza

Šachmatai (vasara)

Šachmatai – tai menas, mokslas ir sportas! Čia pažinsite šachmatų istoriją, išmoksite įvairių žaidimo šachmatais taktikų ir kombinacijų. Taip pat įgusite koncentruoti dėmesį, logiškai mąstyti bei prognozuoti veiksmus. Kitaip tariant, mankštinsite protą, ne vien raumenukus!

P A T K P Š S
Vita Tracevičienė, Rita Razmienė, Dalia Gentvainytė

Keramika (vasara)

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata