Karatė klubas SHIN

Karatė klubas SHIN  tiems, kurie norėtų įvaldyti kyokushin karatė techniką! Dar kitaip, pilno kontakto techniką, sudarytą iš tradicinio karatė, Tailando ir klasikinio bokso elementų, kas leidžia jai būti labai universalia sporto šaka, bet su giliomis karatė tradicijomis. Treniruotėse mokysitės kyokushin karatė technikos, filosofijos bei vertybių. Tokiu būdu ugdysite ištvermę, pagarbą kitiems, gebėjimą valdyti emocijas ir nuolat siekti tikslo. Įgysite įprotį šiomis vertybėmis vadovautis ne tik treniruočių metu, bet ir kasdieniniame gyvenime.

Karatė klubas SHIN
Kodas: 14-938
37.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:30 301 kab. Margarita Čiuplytė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:45 - 16:45 301 kab. Margarita Čiuplytė
 • Vadovai
  Margarita Čiuplytė

  Daugkartinė Europos ir pasaulio kyokushin karatė čempionė, juodo diržo meistrė. Margarita karatė susidomėjo dar paauglystėje ir, kaip pati sako, tikra aistra ją nuvedė iki aukščiausių sportinių pasiekimų. Baigusi sportinę karjerą, panoro savo patirtimi dalintis su kitais, todėl ėmė mokyti. Margarita siekia, kad šiuolaikinis žmogus mylėtų sportą ir save, ir būtų tikslų siekiantis. Mat pati karatė filosofija moko pagarbos ir dvasinės stiprybės, kelti sau tikslus, vedančius į asmeninį tobulėjimą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Apšilimo pratimai.

Kyokushin karatė technikos mokymasis.

Kvalifikacinių diržų egzaminų laikymas.

Tai įdomu

Šioje sporto šakoje naudojama rangavimo sistema, todėl treniruotėse vaikai visada turi tikslą ir žino ko siekia. Tarpinių įvertinimų – kontrolinių egzaminų metu karatistai įsivertina savo pažangą ir nusprendžia ar dar reikia tobulinti įgūdžius, ar jau galima laikyti kvalifikacinį diržų egzaminą. Išlaikius egzaminą, mokomasi jau kitų techninių elementų ir siekiama kito diržo. Taip vyksta nuolatinis kyokushin karatė įgūdžių tobulinimas. 

Kokios priemonės reikalingos?

Karatė apranga – kimono. Pirmoms treniruotėms tinka įprasta sportinė apranga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X
Prenumerata